Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az igaz, hogy azok vesznek...

Az igaz, hogy azok vesznek hondát akiknek nincs pénze BMW re, mert allitolag ugyan olyan jó a futómüve mint a bmw nek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az e90 Bmw és 7 es accord
2016. máj. 11. 21:54
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
44%
Ja mondjuk ha végig vigyázó gazdánál volt akkor okésak ezek. Nem kell megsértődni. De M és N betűvel kezdődő rendszámos tsodálatos bmwt akkor se vennék senki helyébe ha féláron vesztegetnék.
2016. máj. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 Koaxk Ábel ***** válasza:
50%

Nem sértődtem meg, több kell ahhoz!


Én csak arra utaltam, hogy alapvetően nem az autóval van a baj, hanem azzal, hogy divat lett belapátolni külföldről azt amit ott már nem gazdaságos javítani.


Így az egyszerű magyar mit lát, hogy az E90-es BWM de tök mindegy mit mondok, lehet az Audi A4 vagy VW Passat is egy megbízhatatlan hulladék!


Azt így látatlanul is aláírom, hogy a BMW kényesebb volt Audi-m és VW-m is mindkettő jóval igénytelenebb fenntartás szempontjából mint a BMW, az egoistábbak azt mondják, hogy ennek lelke van, ész érvekkel meg azt mondom egyszerűen jobban kell rá vigyázni!

2016. máj. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 Tomcatters ***** válasza:
47%
#31 7. Gen accordokat szoktatok behozni külföldről,mert én is mindig a rendszamokat nézem azokból nem lattam M N eseket enyém is IRY -XXX vel kezdődik 2004 es 2.0 benzin
2016. máj. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
73%
Elsőként a német gyártmányú autókat szeretik. Japánokból Mazdát abból valamiért a 6ost. Opel és Ford is kívánt autó. Bmwt már kevesen keresnek és nem is könnyű eladni de a különböző Audik és VW Passat / Sharan / Golf szinte korlátlan mennyiségben fogy. Hondára egyterűre vagy kisebb méretűre emlékszem de Accordra nem. De ha valaki ritka autót akar akkor vegyen Alfa Romeot a 159es elég megbízható ahhoz hogy be lehessen vállalni.
2016. máj. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
0%
A német precizitást lehet fikázni a felkelő nap országából, de! Ha a nagyratartott japán mérnökök ekkora profik, a németek meg kóklerek akkor mondja már meg valaki, hogy a toyota miért a dízel bmw motort teszi a kocsijába.... Egyébként meg attól függ szerintem ki használta előtted a kocsit, ha nem újonnan veszed. Nem mind1 hogy a bmw gyári alkatrészekkel van csinálgatva, vagy a 100ezres segélyből van ipek hogy csak eltartva a 4gyerek mellett. Ez pont olyan, mint az öltözködés: van aki a hollisterre esküszik, más meg a boss-ra. Más stílus, más termékek, más piaci szegmensek célzásával. Vezettem már jópár hondát (accord, type-r civic) és megannyi bmw-t (e92 m3, e46 320d, e36 328) és lehet hogy a kuplungot ugyan ott kell lenyomni, de teljesen más a két kocsi. Nekem a nyugati autó a befutó, egyszerűen nekem nem adja, hogy egy 'sport autónak' csúfolt civic 200nm legyen... Kérdem én; mire kell felborulni? Hogy a honda az 1.6 os motorból kihozott réges régen valamikor 160 beltenyésztett lovat? Az 100ccm-enként 10le. A bmw e46 m3 pedig 3200ccm-ből 343-at, ami 10,7 le 100ccm-enként. Akkor melyik a jobb? És a szervízigényesség, mert a haverod bmw-je? Lehet hogyha nem 60.000km-enként nyitná fel a géptetőt egy olajcsere erejéig, akkor tartósabb lenne...
2016. máj. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 Tomcatters ***** válasza:
48%
35# Ebbe butaság belemenni,h melyik az erősebb ccm enként.... amúgy abba is a honda vezet :)
2016. máj. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 Beviz Elek ***** válasza:
32%
A Nissan szívói közül a legjobb az 12,5 amitől tudok.
2016. máj. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 Tomcatters ***** válasza:
48%
Hondának is 12.5le/100ccm :) Japán-Japán ;) XD
2016. máj. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!