Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az igaz, hogy azok vesznek...

Az igaz, hogy azok vesznek hondát akiknek nincs pénze BMW re, mert allitolag ugyan olyan jó a futómüve mint a bmw nek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az e90 Bmw és 7 es accord
2016. máj. 11. 21:54
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem is buta előítélet hogy valaki aki egy valamilyen autómárkát vesz az csak ilyen vagy olyan lehet. Mint amikor például egy bmwsre azt mondják hogy alapból bunkó nagyravágyó magamutogató mert az van neki. Vagy az is amikor a haverod azt mondja hogy az övé jó a többi szar. Ugyanezt mondják a Hondások a német autósokra akkor melyikőtök a jobb ember? Egyikőtök sem jobb a másiknál.


Amúgy az teljesen igaz hogy például az E90ben rakás szar gyári hibás motorok vannak és ezt még a bmw is elismeri és örülhetsz ha a németből használtan 400.000 kmres guberált E90ed elmegy még 5000 km távot anélkül hogy beszarna a motorja.

A Hondában meg nagyítóval kell keresni a gyári hibás motorú autókat. Azok valamiért rohadtul tartósak. A használt E90nél biztos hogy baj lesz. Ezzel szembeállítva használt Hondát majdnem hogy vaktában vehetsz mert még kismilla kmrel is megbízhatóbb a legtöbb autónál. Csak azért nézesd át a Hondát nehogy valami töröttet adjon el neked a nepperember.

2016. máj. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 Tomcatters ***** válasza:
69%
Az autó ott kezdődik ,hogy " NORMÁLIS TULAJ RENDES KARBANTARTÁS " En is nyugodt szívvel ajánlom a 6 gen accordot is :) 7-es 1 milla körül rizikosabb venni
2016. máj. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
62%
Izlesek es pofonok. Amikor valaki igy obalozik, hogy mire van meg mire nincs penze akkor rohadtul nagy szakerto szellemoriassal allsz szemben. Szerintem az a legnagyobbnyomi aki megveszi a nemetben lekukazott javitott szakadt karpitos bmw-t tekert oraval, mert BMW jel van rajta, utana kopkodi a hondast akinek harmadannyiba nincs a kocsi, viszont ugyanugy hajtja. Akkor meg ki a hulye? Ne ertsetek felre, nem zsanerezem le egyik autost sem, mindket fajtanal vannak komolytalan koklerek es kemeny tunerek, akik ertenek a kocsikhoz. Szerintem pont az a hibas aki zsigerbol fosozza a BMW-t, vagy eppen barmelyik kocsit. Ismertem olyat aki fosozza a VW-t, de egy sem volt neki. Elmegyek egy ereskedesbe, korulnezem a kocsit, allapotot, karbantartas stb, megyek egy probakort es megveszem ami bejon. ilyen egyszeru. Magamnak veszem nem a haveroknak.
2016. máj. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
24%
#20 Miért mi bajod a német precizitással .. Biztos valami ócska leharcolt vackok ... enyémet meglehet nézni piros e36 320i megy mint a meszes nyomába nem érne egyikse 250 ezer van benne semmi baja megnéznék egy hondát 250 ezerrel vagy barmilyen más japán csodát
2016. máj. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 Beviz Elek ***** válasza:
63%
250ezer. 250ezerre veri a nyálát. Ééérteeeed 😄😄😄
2016. máj. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 Tomcatters ***** válasza:
47%
250 ezer :) Az nem sok :) Faterom 1993 1.6 p10 primerajat 560 ezerrel adtuk el ,motorikusan kivallo bontatlan allapotban 3 éve ,azért mert sajnos kikezdte a korrozio es nem érte volna meg megcsináltatni .. en accordomba 143 ezer van igaz az nokedli ,viszont ismerosom szint ugy 2004 es benzines accordjaba 500 ezer korul bontatlan motor nulla olajfogyasztás.... 500 ezer km alatt szilenteket kellett cserelni meg meg egy par dolgot a futóműbe ... :)
2016. máj. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
0%
A tiéd például egy nagyon jó autó. A motorja pedig az egyik legmegbízhatóbb a BMW-től. Nem a márkával van bajom, nagyon szeretem, de az a baj, hogy itthon nem lehet olyat venni, ami nem lenne visszatekerve.
2016. máj. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 Koaxk Ábel ***** válasza:
46%

Nekem E90-es BMW-m van szerintem a 7-es Accord-al abszolút egy ligában játszanak, egyik sem jobb a másiknál.


Nekem a BMW jobban bejött azért választottam, de egyáltalán nem gondolnám, hogy az Accord rosszabb lenne bármiben is.


Amúgy bírom az ilyen kommentelőket, akik csak képről láttak BMW-t meg E90-est és írogatják, itt, hogy így xar úgy xar, meg havonta szerelőhöz kell vinni.


Nekem másféle éve megvan azóta 40 ezer km-et beletettem, kötelező olajcserén és kopóalkatrészen kívül semmit nem kellett rákölteni. Biztos a szerencse fia vagyok!

2016. máj. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
62%
Na koax elbaxtad mert nem csak képen láttam. Az E90 megbízhatatlan. Sok példányos javítási tapasztalat. Szoktuk őket is hozni. Kereskedők veszi át őket és visszajut hozzánk a hír hogy bajok vannak velük annak ellenére hogy igyekezünk a jobbakat elhozni külföldről. Attól még lehet hogy valakinek szerencséje van vele. Ki kell élvezni amíg tart a szerencse. Az E46ban is a dízellel van a legtöbb baj emiatt már leginkább a benzineseket keresik. De már leszokóban vannak a bmwről a népek és kérik hogy helyette Passatot hozzunk. Az egy jó Tdi motorral tartósabb mint bármelyik háhúszdé. Nem vagyok bmw gyűlölő de inkább benzinesben ajánlanám és azok közül is meg kell nézni melyik nem tervezési hibás.
2016. máj. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 Koaxk Ábel ***** válasza:
44%
Jó igaz szégyenlem magam, azt elfelejtettem leírni, hogy nem külföldről behozott 6x visszatekert órás fostalicskám van. Azok között elhiszem, hogy ilyen pozitív a statisztikátok!
2016. máj. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!