Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bérautóból leszívhatom a...

Bérautóból leszívhatom a saját benzinem?

Figyelt kérdés

Negyed tankkal vettem át, annyit is kértek vissza, de többet tankoltam, és most fél felett van, ami olyan 20-25 talán 30 liter.

Elszámolni biztos nem tudunk, szóval én negyed tankig leszívnám, de nem tudom,hogy ebből csinálnak e gondot, jelez e nekik bármit a "rendszer".


2016. máj. 6. 23:12
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Valóban nem sikerült leszívni, de legalább lámpától lámpáig gyorsultam amikor vittem vissza,és bár ez által max 1-2 liter égett el, de legalább élmény volt.

Aztán mondták is,hogy korrekt ember vagyok, bár mindenki így hozná vissza.(nem tudom,hogy annak szólt e,hogy lemostam, és hogy kiporszívóztam, vagy a fél tanknak, de talán ezek együttesének.Bár ez a normális, de azért jól esett, legközelebb meg inkább 5 ezresével tankolgatok majd,ha kell.)

2016. máj. 7. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!