Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bérautóból leszívhatom a...

Bérautóból leszívhatom a saját benzinem?

Figyelt kérdés

Negyed tankkal vettem át, annyit is kértek vissza, de többet tankoltam, és most fél felett van, ami olyan 20-25 talán 30 liter.

Elszámolni biztos nem tudunk, szóval én negyed tankig leszívnám, de nem tudom,hogy ebből csinálnak e gondot, jelez e nekik bármit a "rendszer".


2016. máj. 6. 23:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit jelezne? Nem naplozza egy auto se mikor tankolták és épp e mnyneit.
2016. máj. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit néz, mit nem, de azt pl. nézi,hogy külföldre megyek e, és ezt jeleznem is kellett,hogy igen, így kikapcsoltak benne valamit, ami ezt meggátolná.
2016. máj. 6. 23:40
 3/11 anonim ***** válasza:
A többletbenzin ami bennevan,az a tiéd.Leszívod,elautózod,átadod grátisz-rád van bízva.
2016. máj. 7. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom milyen idős autó ez, de ha nem egy oldtimerről van szó akkor nem könnyű, sőt inkább lehetetlen "leszívni" belőle a benzint. Már ott kezdődik hogy a csövet sem tudod ledugni a girbe-gurba betöltőcsövön. Aztán ha "szivattyúval" ellátott a cső, akkor nem tudod megmozgatni hogy felkapja a benzint. Ha sima csővel csinálod akkor szó szerint meg kell szívnod, telemegy a szád benzinnel, rohadt büdös és egészségtelen. Én inkább kiautóznám, de hogy a pics*ba lehet hogy egy autókölcsönző nem teletankova adja át a kocsit és így is kéri vissza? Eszem megáll.
2016. máj. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
A külfödre utazást a GPS nyomkövetőn látják, azért kell szólni. Az üzemanyagot nem figyeli, de fura cég lehet az, ahol nem teletankolva adják át, és nem teletankolva veszik vissza a bérautókat! Ugyanis abban az esetben nincs lehetőség tévedni, a telitől nehéz többet tankolni.
2016. máj. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A honlapjukon is telit írtak, hogy úgy adják, és úgy kérik.De a papíron is az van,hogy negyed tank, és azt kérik.Én sem értem, de jó.

Egyébként egy 2005-ös kocsiról van szó, megpróbálom leszívni, ha nem megy, akkor megyek még pár kört. :)

2016. máj. 7. 09:03
 7/11 anonim ***** válasza:
És mi van ha kevesebbel viszed vissza mint negyed tank? Megsaccolják hogy mennyi hiányzik a negyed tankhoz és kiszámlázzák neked a benzint? Milyen áron? Abszurd.
2016. máj. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Levonná a kaucióból kedve szerint.
2016. máj. 7. 10:21
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

A sufni bérautósoknál nagyon is gyakori, hogy nem teli tankkal adják és kérik vissza az autót.


Abból kiindulva, hogy egy 11 (!) éves autót kölcsönöznek ez is egy ilyen kölcsönző.


Próbáld meg leszívni kérdező, de szvsz nem fog menni, le sem fogod tudni dugni a csövet.

2016. máj. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elkocsikáznám a maradék benzint.
2016. máj. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!