Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiatal (abb) kamionosok, ti...

Fiatal (abb) kamionosok, ti hogyan élitek meg az egészet?

Figyelt kérdés

Először is elnézést ha rossz témába tettem fel a kérdést, de ebben láttam a legjobbnak.


Szóval arra lennék kíváncsi, hogy aki ilyen fiatal, 21-2-3-4 és elkezdett kamionozni, az hogyan éli meg az egészet? Ugye a mai fiatalok nem olyan edzettek mint a régiek, szinte ez életük első rendes munkája, és azért nem egy könnyű dolog, lelkileg meg tudja viselni az embert.


Hogy érzitek? Meddig akarjátok csinálni? Hogyan boldogultok? Sokszor tör rátok esetleg a depresszió vagy hasonló dolog?


Kérlek fejtsétek ki ha szántok rá időt, hogy nálatok hogy megy ez az egész, és hogyan érzitek az egészet.


Amiért feltettem a kérdést az azért van, mert én is erre a pályára készülök, és csak kíváncsi vagyok hogy esetleg mire számíthatok :)


Köszönöm!



2016. máj. 5. 20:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Londonban az az 1000 font pont semmire nem elég, egy kis lyuk 6 másik idegennel is legalább 350-400 font. Akkor a kaja, az utazás stb... és marad egy kis valami amit félre tudsz tenni de akkor nem kell szórakozás vagy ilyesmi.
2016. máj. 6. 18:30
 12/12 Beviz Elek ***** válasza:
45%

Erről van szó. Én sem tudok váltani, mert ha más munkát keresnék, akkor újra hallgathatnám szex közben ahogy a másik a bableves után wc-re megy.


350-400 pedig egy pici szoba és nem 6an laktok, kivéve ha ritka jó helyet találtál/más téren nagyon rossz a hely.

2016. máj. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!