Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kamionozásnál a 3. héten...

Kamionozásnál a 3. héten lehet 24 órás csökkentett pihenőt tartani?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy csak az 1. heti pihenő lehet csökkentett, azaz 24, a 2. 3. hetinek minimum 45 órának kell lenni és a 3. hétig vissza kell pótolni azt a maradék 21 órát. Az irányítóm szerint lehet a 3. héten is 24-est tartani (mivel 3 hétre megyek ki, és a pótolandót majd otthon töltöm), de apám öreg kamionosként meg azt mondja, hogy a 3. -nak is 45 órának kell lenni. Most akkor mi az igazság?

2016. máj. 5. 11:00
1 2
 11/13 Agytörzsi Prof. ***** válasza:

10# "Ha most már a kérdező nem ért semmit , azon nem kell csodálkozni. De azt hogy olyan sofőrök vannak akik maguk alatt vágják a fát , ebből ne tanulj meg semmit. Itt amiket le írkálnak meg idézgetnek , az arra jó hogy soha ne legyél itthon"


Te meg ne írj hülyeségeket, ha szabad kérnem!

Az, hogy az 561 helyenként bonyolultan fogalmaz, nem az én bűnöm, ettől ez még így van megfogalmazva!


"Ebből ne tanulj semmit". Persze, maradjon a "parkolakadémia"


"Soha ne legyél itthon". Ha megengeded, eleve nem magyar cégnél vagyok, 4-6 hetet töltünk odakint.


"Az utolsó percig kihasználni a sofőrt, csak hajtani és hajtani."

Egy munkahelyen elvárható az, hogy teljesítsünk is!

Mellékesen megjegyzem, nem vagyunk széthajtva, maximálisan betartjuk az előírásokat.

2016. máj. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
73%

"Itt amiket le írkálnak meg idézgetnek , az arra jó hogy soha ne legyél itthon."


20 napot dolgozom, 10 napot itthon vagyok, persze plusz - mínusz 1 - 2 nap bizonytalanság mindig benne van, tisztán napidíjas vagyok, mindent betartunk.

2016. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hakapeszi szerintem jókat ír, nem épp tapasztalatlan kamionos benyomását kelti nem csak itt hanem más kérdésnél is ír jókat.
2016. máj. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!