Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az autótól? Megéri ennyiért Skodát venni?

Figyelt kérdés

[link]


Ez az egyetlen autó ami kép alapján tetszik, de akinek van ilyen, esetleg ismeri a típust talán tud tanácsot adni érdemes e ilyet venni.

Illetve nagy különbség lehet fogyasztásban, ha autópályán 120km/h helyett 140-el megyek? Mert előző autóm 120-nál evett 5,5-litert, de már 140-nél 7-et evett, így nem tudtam gyorsabban haladni, de azt mondják ezek a pd-tdik nagyon gazdaságosak, főleg az 1.9.


2016. máj. 2. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Jó amúgy, de drága. Max. 1.500.000-at adnék érte jóindulatúan is. Gondolom ennyiért is van nekik beszámítva-vagy megvéve. Hasznot akarnak ezen, mert ugye kereskedők. De inkább magánszemélytől vennék...ott olcsóbb.
2016. máj. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Szinte biztos, hogy cégautó volt, szóval a km kérdéses, ahogy az állapotot is nagyon meg kell nézetni hozzáértővel.

Egyébként elég jól mozgatja ez a motor és megbízható is.


De én is drágállom kicsit.


Egyébként csodát nem kell várni, mégis mi lenne neked elfogadható fogyasztás 140-nél? Megsúgom a katalógusadat nem éppen valós. A légellenállás másodfokú függvénye a sebességnek. Szóval mindennek rohamosan nő a fogyasztása a sebesség emelkedésével ebben a tartományban már

2016. máj. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon jó autó, és attól hogy "csak" egy Skoda, bizony sok autót kenterbe ver. Szinte egy VW. 1.9 PDTDI 140-él 5,5-öt eszik, és ez 100%, nem duma, ha többet eszik, akkor valami gond van. 180-ál is éppen karcolja a 7 litert. Az ár talán tényleg magas, bár hogy őszinte legyek, nem vagyok teljesen tisztában most az árakkal.
2016. máj. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én olyan 6-6,5 literrel számolok. Volt swiftem is, az 140-nél evett 6,2 litert miután sokat jártam vele, és "hozzászokott". Gondolom ez dízel hiába a nagy kasztni, nagyjából hasonló fogyasztást várok óra szerinti 140-nél.

Persze ha először eszik 7 litert nem gond, de 1-2000 km, jobbfajta gázolaj, és majd beáll szépen a fogyasztás mint az előző autóimnál. Azért azt egy autó szereti ha egyhuzamban megy közepes fordulaton tartósan, és szépen kiég a kipufogó is, stb, a lerakódások eltűnnek.

2016. máj. 2. 14:59
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

"Jó amúgy, de drága. Max. 1.500.000-at adnék érte jóindulatúan is. Gondolom ennyiért is van nekik beszámítva-vagy megvéve. Hasznot akarnak ezen, mert ugye kereskedők. De inkább magánszemélytől vennék...ott olcsóbb."

Az elég idióta kereskedő lenne aki a piaci árnál drágábban adja az autót. Ők abból hoznak hasznot ha ár alatt veszik és normális áron adják el. Ha a te logikád szerint üzletelnének, egy autókereskedő se lenne.

2016. máj. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Szerintem a felszereltség miatt kér érte többet (4x ülésfűtés, jobbfajta rádió, digitklíma, hátsó tolatóradar, nagy kijelzős) persze ezeket lehet nélkülözni.

Néha van hogy kínálnak 1,4-1,5 körül jókat, de elviszik egyből, így nehéz elmenni érte, megnézni, stb.

2016. máj. 2. 15:09
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Én 2,5-ért vettem Superbet. Megérte, az 1.9 nagyon jó motor.
2016. máj. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kicsit túl van árazva.
2016. máj. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Azért kemény, hogy ha az embernek van pénze autóra, máris lepontozzák.
2016. máj. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!