Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek tudok ennyiért...

Szerintetek tudok ennyiért Audi A3-at venni?

Figyelt kérdés
Egy 5, de ha nincs más akkor 3 ajtós 1.9 TDI Audi A3-at szeretnék venni. 1.300.000FT-om lenne rá, de ennél nem is szeretnék többet rászánni. Szerintetek tudok egy normális állapotút ennyiből venni? Beszéltem 2 szervizessel,azt mondták 2000 előttit semmiképp se vegyek, és 400.000km-nél nem nagyon mennek többet. Szerintetek?
2016. máj. 1. 12:01
 1/2 Koaxk Ábel ***** válasza:

Ennyiért tuti van jó A3-as én 2 évvel ezelőtt 1.2-ért adtam el a 2004-es 2.0PDTDI motorosom, ráadásul az még patent állapotú is volt, óra szerint 240 körül járt bár ez így utólag kamu volt!


Én minél előbb el akartam adni így relatíve áron alul ment el, de azóta eltelt 2 év szóval már 2003 utáni újabb A3-asból is találsz ennyiért vállalhatót!

2016. máj. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akad, csak keresni kell és nem megvenni az elst ami belefér.
2016. máj. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!