Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Baleset! Hogyan legyek túl rajta?

Zoltán Péter Sándor kérdése:

Baleset! Hogyan legyek túl rajta?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma Győrben balesetet szenvedtem. Sajnos az én hibámból, de kezdem az elejéről. Már vagy 4 éve vezetek és eddig még balestem nem volt. Viszont ma ezt a szüzességemet is elvesztettem és baleseteztem. Az én hibámból történt, mert egy alárendelet úton nem engedtem el a védett úton közlekedőt. Elég szar helyen volt a tábla, én sem voltam a legfrissebb, de észre kellett volna vennem. A másik féllel szerencsére megallapodtunk, így rendőrt sem kellett hívni. (Nagyon rendes volt, pedig nagyon összetört az autója. Valami tipp, hogy hogyan dolgozzam fel? Feleség már túl vagyok, nem sokat segített...:( Köszönöm szépen a válaszokat!

2016. ápr. 30. 10:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egy ideig lassan fogsz vezetni, betartani, sőt talán kevesebbel is.

De minél tovább, annál jobban megszokod/visszaszokod a tempót :)

Én amíg taxis voltam 500-1000km futottam le 1 műszak alatt, 3x tankoltam naponta full tartályt.

Most a politikusokat hordom, 1 hónapban messze utakra kb csak 3500km-t vezetek le, és autópályán mentem 130, majd 150, 1 hónap után 160-170... És unatkozom :) Néha 200-al is ha magam megyek, de Németbe ha megyek saját kocsival akkor persze én vagyok a "nagyapa" mert ott 300 felett is száguldanak mert nincs limit.

Majd helyrejössz :)

2016. máj. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!