Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tapasztalatok E85-el kapcsolat...

Tapasztalatok E85-el kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy kinek milyen tapasztalatai vannak az üzemanyaggal kapcsolatban,és kétütemü motorban hogyan müködött és hogyan keveredett a 2T olajjal?

Előre is köszönöm!

Üdv!!


2010. ápr. 7. 17:32
 1/9 anonim válasza:
hát nekem nem vált be. 3.jára már be se indult a kocsim
2010. ápr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Milyen autó?Lehet csak szűröt kell cserélni,kitisztítja a rendszert és a kosz a szűröt eltömíti,elvileg!
2010. ápr. 7. 17:46
 3/9 anonim válasza:
mi is így csináltuk...
2010. ápr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem (1-es Suzuki swiftbe) fele fele arányban semmi gondom nincs vele, pont ma rendeltem hozzá elektronikát. Én kb 3 hónapja hiba nélkül járok vele, semmi különöset nem vettem észre, talán magasabb fordulaton, mintha dinamikusabb lenne. Üzemanyagszűrőt biztos kell cserélnem, kb 300 km múlva, mert az etanol tényleg kitisztítja a tankot. Az injektor is fémtiszta tőle. Nekem tetszik. Főleg, hogy nem 350Ft az etanol, mint a benzin. Kérdés Meddig?! :(
2010. ápr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Reméljük nem megy fel az ára!

Végülis kicsit több kell belőle mint benzinből és ha felemelik az árát már senki nem fog foglalkozni vele!

Simsonba használta valaki?

2010. ápr. 7. 19:46
 6/9 anonim ***** válasza:
a simson gogyaszt v 3,5 litert XD ezzel biztos komoly pénzt fogsz megtakarítani:D
2010. ápr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát 350-ft os benzinár melett semmi sem mind1:-)
2010. ápr. 8. 21:47
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


beírod a keresőbe h Simson és kijön egy pár cikk róla én is elolvastam őket

2010. ápr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én használom simsonba. A főfúvókát nagyobbra kellett cserélni, nekem most 100as főfúvóka van benne. (motor: 70ccm)
2010. máj. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!