Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek kezdő...

Milyen autót vegyek kezdő jogsisként?

Figyelt kérdés

Friss jogosítványt szerzek és az első autómat keresem. Párom van, de gyerek nincs még, hamarosan tervezzük.

Első gondolatom egy Suzuki Swift 1.3 (2000 körüli, 5 ajtós) vagy pedig egy VW Polo III (ferdehátú vagy kombi, 1998 körüli, 5 ajtós). Az autó típusokból látszik, hogy kb 300.000,- Ft körüli összeget szánnék rá. Fontos az olcsó fenntarthatóság és megbízhatóság.

A kérdés, hogy melyik autót ajánlanátok és még fontosabb, hogy miért?



2016. ápr. 25. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Most vettem meg az első autómat.Suzuki Swift 1.3,5 ajtós.Nagyon szeretem,rutint szerezni tökéletes,bármi baja lenne,nem egy ökör ára a javítás.Nagyon sokat megyek vele a munkám miatt,sosem hagyott még cserben,6-7 litert eszik 100-on.Ezt azért nem tudom még pontosan,mert néha-néha még rutintalanul picit magasabban hagyom a fordulatszámot,ami miatt többet ehet.Én ajánlom.
2016. ápr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Swift vagy Opel.
2016. ápr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az elsonek koszi! A masodiknak: Miert Opel?
2016. ápr. 25. 20:07
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből az 1,3 Swift jó választás lehet.
2016. ápr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!