Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autóban lenne kényelmes...

Milyen autóban lenne kényelmes 1200 km utazás?

Figyelt kérdés

Az alábbiak allnak rendelkezésre!

Volvo xc60 ( fekete) jaguar xf ( fekete) audi a6 ( legújabb,ezüst) mercedes s 500 w221 ( fekete) Mercedes e osztály ( fekeze w212) .


2016. ápr. 21. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

A sín a fontos? Szerintem nem. Én egy kék Suzukiba akár 1 nap alatt Hollandiáig pihenő nélkül elmegyek kényelmesen.


De ha már itt vagyunk, legyen magas szóval Volvo.

2016. ápr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amelyik tetszik. :D De tényleg. Egyik embernek az a kényelmes a másiknak meg amaz.
2016. ápr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Őszintén szólva ezek közül nem mindegy?
2016. ápr. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

1200 km az piskóta még egy huzamban is. Egészségügyi okokból meg úgyis ajánlva van a megállás és kis séta mozgás pár száz km-erenként.

A színe miért fontos? Citromságrában nincs egyik se? Mert az a legkényelmesebb szín.

2016. ápr. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Koaxk Ábel ***** válasza:
63%

Ha tényleg csak az a szempont, hogy melyik a legkényelmesebb zsigerből az S osztályos Mercedes-t mondanám, az egy hajó hatalmas ülésekkel, ha az nem kényelmes akkor semmi!


Ahogy írták előttem valószínűleg a többi esetében se lesz az az érzésed, hogy egy lócán ülsz.

2016. ápr. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem bármielyikben, de a negyedik helyre az XC60-at tenném az elsőre meg az S500-ast.
2016. ápr. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a volvot mondanám, nagy belter, magas belmagasság miatt, de igazából ezek közül szerintem mindegyik autó elég kényelmes, egyikből sem szallnal ki rokkantkent ilyen táv után.
2016. ápr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ezüst Audi, mert a fekete autók nagyon felmelegszenek a napon.
2016. ápr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem midegy? Úgyis mind klímás. Amúgy a mercedesre szavaznék
2016. ápr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!