Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Utazás Phoenix-be. Hogy lenne...

Utazás Phoenix-be. Hogy lenne a legegyszerűbb, legolcsóbb, de kényelmes?

Figyelt kérdés
Ha valaki járt már Phoenix-ben, és tud segíteni, légyszi írja már meg, melyik járattal ment, hol szállt át, mennyibe került...stb. Mert elképesztő repülőjegy árakat látok, és mivel még soha nem ültem repülőn, nem tudom merre érdemes körül nézni.

2014. jan. 16. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen elképesztőek azok az árak? Ha 3-400.000 akkor az tényleg irreális, ami annak tudható be, hogy Phoenix egy másodrangú, főleg belföldi reptér, és nyilván Budapest se Európa közepe.


A legjobban akkor jársz, ha keresel Los Angelesbe vagy Las Vegasba egy olcsó jegyet, az 160-180-ból megvan és a maradék ~500km-t tetszőleges módon vagy fapadossal vagy busszal teszed meg, a nemzetközi jegyár töredékéért.


Kayak.com, skyscanner.com, vista.hu, matrix.itasoftware.com mind jó oldalak. Ha bizonytalan vagy talán a magyar Vista irodát hívd fel először érdeklődési-tájékozódási céllal, ők elmondanak sok dolgot, és aztán leellenőrizheted online, hogy saját magad meg tudod-e oldani olcsóbban.

2014. jan. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Londonból megy napi 1 járat Phoenixbe, tehát Londoni átszállással megoldható cca. 200-220 ból oda vissza. Persze ha május-szeptember közt mennél, akkor drágább lesz.
2014. jan. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A British Airways pl. 750 000-ért akar egy embert csak oda repíteni. Budapest - London - Phoenix útvonalon...
2014. jan. 17. 19:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Elso szepen leirta.

Amugy ne a legitarsasag oldalat nezd, hanem kereso oldalakat, amiket a masodik is irt. En mondjuk mindig az expedia.com-ot hasznalom es a onetravel.com es a cheaptickets.com-on szoktam utana ellenorizni, hogy tenyleg az expedia az olcsobb vagy sem. Meg eletemben nem foglaltam (tengerentuli jaratra) kozvetlenul a legitarsasag oldalan.


A BUD-LAX jo otlet lehet. A busszal PHX-be felejtsd el. Epp a minap kerdezte valaki itt GYK-n, hogy vonattal vagy busszal USAn belul. Ott mar leirtam, hogy milyen volt az LA-PHX busz utazasom. Inkabb ne!


Nezd meg a Southwest legitarsasag oldalat LAX - PHX neha nagyon olcsokat kifogni. A Southwest azert jo mert ingyen van a csomag. Mas tarsasagok neha felszamolnak extrat a jegyaron tul a csomagokert. Mivel tengerentulrol jossz gondolom kezitaskaval nem tudod megoldani ;)


Ha LA-be erkezel, akkor a repulon kivul meg a kocsi van, de a sivatagon keresztul nincs semmi latnivalo plusz egy jo 6 oras utat szamolj ra. Tobbszor megjartam, en szeretem, de turistaknak, ill. olyanoknak akik most jarnak itt eloszor nem ajanlom. Raadasul ulsz tizenplusz orakat a gepen, nem akarsz meg extra 6-7et kocsiban.


Ha kenyelmesen akarsz, akkor BUD-PHX jegyet veszel es atszallsz vagy Eu vagy USAn belul, viszont a jegyet egyben veszed, a legitarsasag felelos, hogy PHXbe erkezz.

Ha sporolni akarsz, es egy BUD-LAX illetve egy LAX-PHX jegy olcsobb akkor hajra, de arra figyelj, hogy legyen bosegesen idod atszallni a PHX jaratra.

2014. jan. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsanat, a kereso oldalakat is az elso irta :)
2014. jan. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. jan. 17. 22:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!