Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csajok! Hogy tudtok "10cm"...

Csajok! Hogy tudtok "10cm" tűsarkúba vezetni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 19:52
 1/9 anonim válasza:
87%
Én sehogy. Ha magassarkút veszek fel, akkor általában viszek váltócipőt, amit az ülés alatt tárolok. Engem idegesít, hogy elakad a szőnyegben, nem érzem a pedált, ahogy kell stb. Mikor kiszállok a kocsiból, visszaveszem, azaz cserélgetem ki-be szállásnál.
2010. ápr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Én tudok vezetni nagy sarokban is!Bár nem valami jó!!De sztem mostmár én is viszek váltót magammal!
2010. ápr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Én még nem vezetek, de anyukám ilyen nagy tűsarkús :) Ő egyszerűen leveszi a kocsiban és mezítláb vezet.
2010. ápr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Sehogy. :)

Kb. négy centis teli sarkú csizmában vezettem, ez volt a legnagyobb. De ezt is bizonytalannak éreztem eleinte. Ha a szép tűsarkú cipőm kell valahová, evidens a váltócipő. A bejáratott sportcipőben vagy tornacsukában egyébként is kényelmesebb vezetni. :)

2010. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Váltócipő a titok:)) Meglapul az ülés alatt:)))
2010. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tűsarkúban talán a vezetőülésre ültetett robotpilóta botkormányát használva lehet könnyen vezetni - a robotpilótát...
2010. ápr. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szoktam ilyen cipőben vezetni. Persze másmilyen, mint laposban, de ha megszokod, akkor már semmivel sem nehezebb! Ha elsőre úgy érzed, hogy nagyon nem megy, akkor érdemes gyakorolni olyan helyen, ahol nincs forgalom. Pl. földúton vagy üres parkolóban. Aztán meglátod, belejössz hamar!
2010. ápr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem van egy 11cm-es tűsarkú papucsom abban képtelenség bármilyen autót is vezetni. Néhányszor próbáltam ,de nem sikerült inkább levettem és mezítláb vezettem. Az 5-6cm-es sarokkal még tudok az nem gáz ,de attól magasabbakat mindig leveszem. Nekem így jó. Valószínű sokan vannak így ezzel az egyszerű ,gyors és kényelmes megoldással.
2010. máj. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ti nagyon szexisek lehettek
2010. jún. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!