Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Zajos szelep vagy hidrotoke?!

Janooonagy kérdése:

Zajos szelep vagy hidrotoke?!

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy 1.0 es Szuzuki swift-em 1997 es kiadas

a problemam az lenne hogy elkezdett csattogni de nagyon mivel csinaltam egy nagy hulyeseget,kisse ette az olajat es ugygondoltam baratok allitasa miatt hogy vegyek bele valami olaj adagolot hogy az rarakodik az elemekre es megszunik az olaj fogyasztasa legalabbis csokken,eddig rendben is van, na szoval a motrnak semmi hangja nemvolt mielott tettem volna bele adalekot ugyan kis csendes volt alapjaraton alig halatszott hogy jar a motor ,de miutan beleontottem valami Teflon os adalekot ,15 perc utan bekovetkezett amire nemszamitottam egy irtozatosan csunya kelepelo hang keletkezett !!visszamentem a boltba ahol vettem az adalekot mondtam hogy jartam erre adott valami motor moso szert na azt bele toltottem jarattuk 10 percig alapjaraton aztan olaj es szuro csere aztan minosegi olaj, de a hang sajnos azota sem valtozott mar mentem vele 100 km ert de semmi valtozas ! Valami otlet esetleg hogy mitevo legyek >? a szervizbe nemvinnem de ha mas kiut nincs akkor csak az lessz csak gondoltam esetleg hatha lenne valami egyszerubb megoldas ra . ha esetleg volna valaki aki jartas ebben joljonne egy ket tanacs elore is koszonom



2016. ápr. 18. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szelephézag állításért nem szoktak horribilis összeget elkérni.

Feltéve, ha az a baja, ugyanis a szelepek nem egyik pillanatról a másikra "másznak el".

2016. ápr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Motor mosót nem szabad használni. Ha ismernéd a motort , akkor tudnád hogy akár hogy leengeded az olajat belőle , mindíg marad benne a régiből. Na most a motormosóból is mindíg fog benne maradni valamennyi. Ez állandóan mosni fogja. Tehát nem alakul ki olaj film az alkatrészeken. Így sokkal jobban kopik, ami csattogáshoz is vezethet. Ez az igazi "sufnituning". Nem megbántás képp mondom. Ne az olyanokra hallgass , akinek fingja nincs az autóhoz.
2016. ápr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beviszed szervízbe, hamar emgmondják mi a gond.
2016. ápr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!