Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.7 CTDI civic ben hol van a...

1.7 CTDI civic ben hol van a lefújó szelep?

Figyelt kérdés
A HKS bov nak honnan adjam a vákumot?
2016. ápr. 10. 12:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Aki azt mondja nincs benne,írja be tube ra hogy td turbo flutter...Ilyen hangot a lefújó kiiktatásával lehet elérni!Hozzájutottam egy hks lefújóhoz mindennel együtt,de a vákum csatlakozásokkal gondban vagyok,ebben kéne egy kis help!Leírással,képekkel!
2016. ápr. 10. 12:28
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit kevered a dolgokat. A dízelekben nincs lefújószelep/BOV, azoknak a motoroknak erre nincs szükségük. Ha fix geometriájú turbófeltöltő akkor magán a feltöltőn van wastegate, de onnan nem fogsz HKS BOV-t hajtani :D

Ha a 1,7CDTI már változó geós akkor még wastegate sincs.

Ha változó geometriájú a turbó a isuzu blokkodon, akkor egy üres kipufogórendszerrel is huhogni fog és még a turbós sem qrod szét.

2016. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tulajdonképp hogy jött létre ez a kérdés?
2016. ápr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az a baj,higy elvileg nem változó geós,így kipu kilőve!Lehet BOV ot hajtani td vel is,blow off valve on td keress rá tube on!Bár csak hangja van de akkor is lehet!
2016. ápr. 11. 17:10
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt én értem, hogy meg lehet szögelni, hogy legyen BOV a dízelben, de azzal meg minden váltásnál megszűnik a szükséges légfelesleg és csak kormolni fog az autó, menni nem.... Ennek mi értelme? :D


Attól, hogy prüszkölni meg huhogni fog az a 100 lovas fos, attól még nem lesz Subaru Intarzia :D

2016. ápr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Figyelj mókus!Nem 100 lovas!!
2016. ápr. 12. 04:37
 7/9 A kérdező kommentje:
Meg te avval ne foglalkozz,hogy kormolni fog meg prüszkölni,huhogni az már az én problémám legyen!A kérdésre koncentrálj!Köszi!
2016. ápr. 12. 04:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Na elojott a hondas ver a beszelgetes vegere! Ezert utal mindenki titeket!!!!!!! Ha lefojo hangot akarsz hallani akkor ne legyel fillerbaszo es vegyel egy benzin turbost! Ne ilyen dizel hondaval probalj mar meg menozni a nagy fustfelho kozepette! Hat radhivjak a tuzoltokat mert azthiszik kigyulladt alattad a szarod!
2016. ápr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lefujo*
2016. ápr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!