Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 600as gyorsaságit...

Milyen 600as gyorsaságit javasoltok kezdőmotornak?

Figyelt kérdés

Honda(CBR600),Suzuki(GSXR600),Yamaha(R6),Kawasaki(ZX6-R)

ezek között válogattam. Egy idényt húztam idáig le egy 50es Simsonnal,és egy egyet egy Aprilia RS125-el.


2010. ápr. 6. 10:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egyetlen ember sem képes felfogni, hogy mire képes egy 600-as sportmotor, amíg ki nem próbálja. Hidd el, 120 lóerő nagyon nem vicc.

Semmiképp sem ajánlom, hacsak nem kivételes önkontrollod van.

Ha egy ilyen gépre ráülsz, azonnal a hatalmaába kerít, és folyton ezt súgja: "Húzd csutkáig..."

2010. szept. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
az utolso jolmondja ezek tenyleg hatalmukba keritenek es ha nem esszel csinalod akkor kinyulsz vagy rosszabb estben toloszék lesz a vége,, 400as kawasakit vegyel sztem,a 600as varosba egy kis csutka gaz es akar ott is van a baj(perrsze ezek a gepek nem varosba valoak bár gondolom nem a tanyan laksz h onnan az orszagut várr:D) a döntes a TIÉD
2010. szept. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
suzuki gsxr 600 vagy r6 a legjobb
2010. szept. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!