Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha ybr 125 vagy Yamaha...

Yamaha ybr 125 vagy Yamaha Yzf-r125 kezdőmotornak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Én YBR-t vettem volna, ha bejön a B125 tervezet. Szerintem jó.
2011. ápr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha pénz nem számít yzf-r! LE-re kicsit erősebb az yzf-r max 2-3al meg végre is 10-15el többet megy és kinézetre is szebb de az ybr klaszikus formája se rossz :)
2011. ápr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

természetesen YZF-R, ha az anyagiakkal nincs gond. ne nem olyan vérbeli sportmotor, mint ahogy kinéz. jó, egy 125-ös 4t-től ne várjunk csodákat, de nem erről van szó. a motor elég jó. inkávv a felépítés és az alváz az elnagyolt. az YBR se rosz, de kicsit nyomatékszegényebb. de városba ideális. és ha már YBR féleség mellett döntesz, vedd szemügyre a CBF 125öt. nyomatékosabb, erősebb, és nem kell hozzá annyit forognia. még olcsóbb is valamivel. és elöl nem egy, hanem 2-dugattyús féknyereg van. nem a legerősebb, de normális embernek elég. igaz, a CBF-ből a fordulatmérőt kispórolták, de ez mellékes.


a 2 általad említett közül inkább az YZF-R, de csodát ne várj. avatatlan szemnek vérbeli sportmotor, de ha kicsit értesz hozzá, akkor rájösz, hogy csak álarc.

üdv!

2011. ápr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És bocs a helyesírásért!
2011. ápr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!