Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ciki egy lánynak a robogó? :D...

Ciki egy lánynak a robogó? :D nagyon szeretem a motorokat és szeretnék is körbe-körbe a városon járkálni.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 23:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
ha kemény csaj vagy, akkor nem :D
2010. ápr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%

Egy robogó inkább egy fiunak ciki:D

Nőies jármű, szoval nem.

2010. ápr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
100%
Miért lenne ciki? :) Szerintem vagány inkább... Bár ha az én lányom lennél, én tutira nem engedném... féltésből. Annyira védtelenek a robogósok és a motorosok is. (és itt most a normális motorosokról beszélek, nem a száguldozókról).
2010. ápr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretnék egyet, vagy inkább egy nőiesebb modellt motorból :D Már majdnem rávettem apát, hogy szerezzen valahonnan, az se baj, ha használt.

Szerintem jó, csak biciklisként tudom, hogy tényleg veszélyes. De én Szegedre szeretném, ott annyira nem nagy a forgalom, emberközpontúbbak az emberek is, bár vannak száguldozók.

2010. ápr. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
51%

Hát... Láttam már belevaló lányt robogón... neki nagyon jól állt... de ez az elkényeztetett béna apukakedvence ... egyenesen derékszögben ülök a motoron típus... akin léátszik h PFF na annak nagyon ciki :D

A másik meg hogy milyen robogó? volt őrültködésből Honda dio-m ... na olyat ne !:D

most nyáron veszek eg ygilera runner 18-ast... na olyat se lánynak! :D


Am ez a "rávettem apát, hogy szerezzen valahonnan, az se baj, ha használt. " NA ILYEN SOSE KAPJON SEMMIT CSAK VASGOLYÓT!!!

2010. ápr. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
*gilera runner 180-as
2010. ápr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
én lány vagyok és robogóm van, nem hiszem h ciki lenne, eddig nem is gondolkodtam ilyesmiben. amúgy is sportosabb stílusú vagyok, szóval nem olyan elütős
2010. ápr. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
100%

Amint meglesz a jogsim,elkezdünk gyűjtögetni a motoromra.Én nem robogót szeretnék.Nem az én stílusom.Derbi gpr 50ccm.Imádom. :)

14/L

2010. ápr. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%

kevés csajt látok robogóval, de sztem ha tud az ember vezetni nagy baj nem történhet... én csak úgy átszáguldok a városon a sulimig vagy 1 óra bkv val azt én 30 perc alatt simán megteszem...

15F

2010. ápr. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
de sztem nem ciki, menő inkább sztem :)
2010. ápr. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!