Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a F1-es pilotának futam...

Ha a F1-es pilotának futam közbe üriteni kell akkor micsinál?

Figyelt kérdés
Már régóta foglalkoztat ez a kérdés:D:D
2010. ápr. 3. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szarást elintézi a futam előtt, pisit meg a pelusba
2010. ápr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinálna?

Besz@rik, behugyozik.

2010. ápr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Nem szállhat ki, ha ez érdekel, vagy ha mégis, akkor vége a versenyének, ott intézi el és kész, utána kimosnak mindent. :-)
2010. ápr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ja de egyszer Hakkinen is beszaladt az erdőbe miután kiesett... lehet hogy szarni ment:D
2010. ápr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Motorról könnyebb leugrani :-D
2010. ápr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat:D:D
2010. ápr. 4. 17:47
 8/12 anonim ***** válasza:
23.06 De rossi már a levezetőkörben csinálta nem pedig verseny közben:D
2010. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

egyrészt a kajálásuk nagyon pontosan és precízen megvan tervezve, futam előtt már nem igazán esznek, vagy ha esznek is inkább könnyebb kajákat, izotóniás italokat, stb... tehát náluk reggelire vagy ebédre egy jó kis pacalpörkölt bablevessel kizárt :)


mivel így telik az életük, megszokják és rá vannak állva, tehát nem egyik napról a másikra kell ezt megtanulniuk. Legrosszabb esetben "bent mennek ki", ami majdnen mindegy, mert átlagos esetben is szét izzadják a rajtuk levő cuccokat :)


de szerintem nem is nagyon akarnak kajálni előtte. a francnak se lenne kedve ülni a 40 fokban, szenvedni, ezer dologra figyelni egyszerre és még fizikálisan is elfáradni tele hassal :)


inkább vacsoráznak, akkor meg úgyis olyan helyeken kajálnak, ahol valszeg nem a romlott húst fogják nekik adni :)

2010. ápr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi:D
2010. ápr. 5. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!