Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forma 1. Futam vagy időmérő?

Forma 1. Futam vagy időmérő?

Figyelt kérdés
Tervezzük hogy megyünk majd Forma-1-re a nyáron. Apukám jobbnak találja az időmérőt, mert hogy ott többször jönnek ki a kocsik, meg be lehet menni a boxutcába is. Ez tényleg így van? A futamból meg szinte max annyit látszik, hogy hirtelen elmegy előtted a kocsit, csak akkor jó ha jó helyet fogsz ki, ahol mindent belátsz, arra viszont elég drágán kellene fizetni, így lehet inkább időmérő lesz belőle. Szerintetek melyik a jobb? :)
2011. jún. 20. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Akármilyen jegyed van akár futamra akár időmérőre akár szabadedzésre a csütörtöki boxutcalátogasáon akkor is részt vehetsz. Időmérő közben Te nem tartózkodhatsz a boxoknál, de még a paddock közelében sem (gondolom nem vagy vip tag). A legtöbb kilátó elé el van helyezve egy kivetítő szóval nem maradsz le semmiről. Egyébként ha a pénz is számít akkor inkább az időmérőt javaslom.
2011. jún. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én már 2. éve megyek(most lesz 3.), és szerintem a futamra talán érdemesebb elmenni...egyébként az árak a tribün, ahol én leszek 25.000 14 év fölött meg kell venni 1× vmi kártyát 8 ezerért, így első alkalomra 33ezer a club tribünbe(ahol csak magyarok lehetnek, és az oldalon sincs asszem rajta, de sztem itt elég fogyós a jegy..na mind1 a rajt jó hangos lesz, meg a jegy amit veszel nem csak a forma1-re szól, egész (asszem) 8-tól vannak kisebb autók, porsche mobil1 futam, idén nemtudom mi lesz még, szóval szerintem meg-é-ri az árát., illetve a futamba ugye a vége a király, befutsz a pályára, gumit szedsz fotózkodsz, előtte persze az ünneplést végig látod( ha gyors vagy:)) ), szóval jóóóólesz
2011. jún. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2011. jún. 20. 23:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet kiábrándító leszek, de (igaz nem forma 1-en) voltam már boxutcában és paddockban is. Hát nekem a paddock sokkal nagyobb élmény. A boxutcából ott sétálgatva sem látsz sokkal többet, mint tv-n, vagy a lelátón ülve. Viszont a paddock.. Hm.. az más világ. Látni azt a hihetetlen profizmust, megtapizni a gumikat, beszélgetni a szerelőkkel, látni (és hallani a zárt boxból) ahogy beröffentik a gépet, érezni az olaj és gumi szagot... Egészen más világ...


Persze f1-nél esélytelen odajutni, de a kisebb versenyeken azért lehet...

Csinálni egy jó képet egy szétszedett kocsiról, úgy ahogy máskor soha nem fogod látni... Na ez az élmény.


Egyszer volt szerencsém látni egy visszafojtott f1-es gépet elhúzni a célegyenesben a box utcából. Na az brutális élmény volt. A sebesség ott a plexik mögött teljesen más, mint fentről a lelátókról. Itt érzed igazán mekkora sebességekről is van szó. Egy ideig sehol sincs a kocsi, eltelik 1-2 sec és már elhúzott, mire feleszmélsz már a célegyenes végénél van... Brutális..


Persze ezt látni csak hatalmas szerencsémnek köszönhetem. F1 idején meg ténleg esélytelen odajutni...

2011. jún. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!