Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Camry v6 vagy Mercedes...

Toyota Camry v6 vagy Mercedes E320? Miben jobb egyik a másiknál?

Figyelt kérdés
Előre köszi a válaszokat:)
2010. ápr. 2. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mercedes Benz E320 CDI ;) Nekem E220 CDI van de nem adnám oda semmiért, nagyon szeretem meg ugyebár csak mercedes.

Egyedül egy összkerék hiányzik belőle, de azt olyan tirka kifogni mint a vizet a sivatagba.

2010. ápr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Amúgy most nézem a Toyotát az milyen idős? Mercibe ha nem a W211-re gondolsz hanem a W210-re abból még 320-at nem látátam (vagy lehet benzinbe van, dieselbe csak CDI-től, de benzinesekbe nem vagyok jártas)
2010. ápr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Merci!

a toyotával csak 1 bajom van, hogy V6 os....

NEm jellemző a márkára, hogy nagyon a motorhoz kell nyúlni, de ha kell, akkor a v6-oshoz a legrosszabb

2 légtömegmérő (darabja változó, 10 ezrtől, 50 ezerig)

2 hengerfejtömítés

2 szelepfedél tömítés

stb


Mondom, csak azért nem szimpi, mert V6, ha sor 4 es lenne ,vagy sor hatos (bár szerintem toyota ilyet nem csinált), akkor mindenképpen azt venném, főképp, ha nagyságrendekkel olcsóbb, mint a merci.

De vezetési élményben, kényelemben, tuti nem közelíti meg a mercit.

Pénztárcafüggő.

2010. ápr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
w211!!!
2010. ápr. 2. 20:57
 5/15 anonim ***** válasza:

Akkor a merci, viszont a motort nézd meg mielőtt megveszed.

Nem-e füstöl meg stb, mert ha a cdi motor 150.000km körül már füstöl vagy csúnya hangja vagy szaga van akkor az nem lesz jó sok ideig motorikusan. Tedd a kipufogó alá a kezed, ha ilyen "hipó" szaga van akkor okés :)

2010. ápr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Akkor E280 kompressor?
2010. ápr. 2. 21:07
 7/15 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen Mercedest!

A válasz megírásának időpontja: ma 20:49 - Hanyas évjáratú neked a Mercedes 220 CDI ?

Én akarok most venni egy ilyet, de 2005 évjáratút, csak bosszant hogy hátsó meghajtású. Nem volt ezzel neked problémád, főleg a téli időszakban? Mennyi a fogyasztása?

Bocs hogy kérdek. -)

2010. ápr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

[link]


VS


[link]


Merciből nemtaláltam azt amit te írtál pontosan, de szerintem olvasd el mindenképp.


Nekem Toyotám van, és tudom ajánlani, sok sok kilóméter óta hibátlan, és nekem ez a lényeg.

2010. ápr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

[i]Mindenféleképpen Mercedest!

A válasz megírásának időpontja: ma 20:49 - Hanyas évjáratú neked a Mercedes 220 CDI ?

Én akarok most venni egy ilyet, de 2005 évjáratút, csak bosszant hogy hátsó meghajtású. Nem volt ezzel neked problémád, főleg a téli időszakban? Mennyi a fogyasztása?

Bocs hogy kérdek. -)[/i]


Szia. 2003-at semmiképp nem ajánlom , az még kiforratlan, sok a motorikus betegség lehetősége. Nekem is 2005-s van E220 CDI Avantgarde, hát figyelj.

Városba olyan 8-9 literből kijön hanem padlózod minden pirosról zöldre váltáskor de eléggé lébfüggő :D autópályán az average olyan 4-5-6 tempomattal, vidéken pedig 7-8. nekem a 110Kw és 150Le-s van. Még szerencsére nem is kell rá súlyadót fizetni. Az E320 már 9-10-11 körül megy városba, azért csak 170Le.

2010. ápr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ja a hátsókerékre nem válaszoltam. Hát van ESP meg minden stabilizátor benne, nem mondom hogy egy életbiztosítás 150el bevenni egy 90 fokos kanyart, de ha nem repesztessz akkor nem baj az a hátsókerék. Mercedes ettől egyedi hogy hátsókerekesek, azt hiszem a BMW-k is, összkerék meg nagyon ritka én olyat akartam de nem volt :(

Viszont ha kifogsz egy összkereket akkor azt megpörgetni véletlen se tudnád. (Már ültem összkerékbe és hát ég és föld.) :)

2010. ápr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!