Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik Mercedes osztály a...

Melyik Mercedes osztály a jobb? C, E vagy S?

Figyelt kérdés
nekem mindhárom tetszik,csak nem tudom melyik a legjobb
2011. febr. 5. 13:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hülye kérdés.

Nézd meg a méreteiket és meglátod mi a különbség köztük.

2011. febr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nincs közüle legjobb. Mindhárom osztályban több különböző típus is létezett. C-ből volt W202, W203 és W204, E-ből W124, W210, W211 és W212, S-ből pedig renteteg (W116, W126, W140, W220, W221, a régebbieket nem tudom). De ha csak a mostanában (mondjuk a '90-es évek közepe óta) készülteket nézzük, az is sok. És ezek csak az alaptípusok, szó sincs benne a karosszériaváltozatokról és motorokról. Annyiféle típus ez, hogy lehetetlen megmondani, melyik a legjobb. A C a legkisebb, középkategóriás típus. Ha csak arra kell, hogy a családdal szaladgálj és évente egyszer-kétszer mész hosszabb, autópályás utazásokra, elég lesz az is. Elfér benne két felnőtt elöl és két gyerekülés hátul erőltetés nélkül, városba talán már kicsit nagy, de országúton nem szenved. Az E-osztály egy személynek már értelmetlenül nagy, csak akkor tudod kihasználni, ha sokat kell autópályán járnod. Városban már semmi értelme. Az S-osztály pedig luxusautó, az már tényleg csak sofőrös gépnek, taxinak vagy szinte kizárólag hosszú, több száz kilométeres autópályamenetekre való. Azzal már városban csak szenvedni lehet. Igen, tudom, lehet azzal járkálni, mert kényelmes, nagy, biztonságos és mindig megadják neki az elsőbbséget, de nehéz parkolóhelyet találni (mondjuk a "rokikártyával kib*szom a vészvillogót a zebrán" című megoldás ilyen autóknál jól működik), az ajtórányitások, koccanások rengetegbe kerülnek, a hatalmas motor sosem melegszik be és így tovább.

Úgyhogy az, hogy melyik a legjobb, attól függ, mire kell.

2011. febr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
E osztályt mondják a legjobbnak a totalcaros gyerekek
2011. febr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%

hülyegyerek csak a mérete más :S

amugy mindegyik úgy szar ahogy van

vegyél inkább lexust HA AUTÓT AKARSZ

2011. febr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó: Ugye ezt te sem hiszed el?
2011. febr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%

de elhiszem

ennek a reteknek 7,73-as megbízhatósága van

a suzukinak 7,93 ! akkor?

lexus 8,03 asszem

2011. febr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

Utolsó előtti, nem vezettél Lexust.

Én vezettem régebbi Lexus IS200-ast és új Merci ML320CDI-t is. Nem akarom azt mondani, hogy egy kalap fos, de a Merci nagyon nemjó. A Lexus viszont meggyőzött. Pedig nem 5 és nem 10 autót vezettem már életemben.

2011. febr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát ez a kérdés újra eszembe juttatta a régi viccet..

Mik a Merci betűjelei?

C - klasszik, E - elegáns, S - sukár.

:D

2011. febr. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
10%

lexusnál jobb autó nincs! ez van

gyökerek a németek

2011. febr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Másold már be légyszíves mindíg, minden körülmények közt ugyanazt a listát! Jó? Köszcsi! De akkor én ezt viszonozom rá:

[link]

[link]

Ennek meg a végén nézd, hogy melyik autó az első.

2011. febr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!