Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G vélemények?

Opel Astra G vélemények?

Figyelt kérdés
1.6-os benzines Astra G vásárlásán gondolkozom, akinek van tapasztalata ilyen autóval, mit gondol róla?

2016. márc. 11. 21:17
 1/5 Tomcatters ***** válasza:
100%
Nekem sosem volt opelem ,de én jó autónak tartom/ismerem őket.. mindenesetre,ha eljutsz odáig,h veszel egyet.. bár mit is mond a tulaj... az legyen az első dolgod,hogy a vezérlést cseréld le mivel szíjhajtásúak .. illetve szokasos olaj ,szűrők ... stb :)
2016. márc. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tökéletes autó az Astra !

1.6-os helyett, én 1.4-est vennék !

Vagy 1,7 dizel (isuzu motorost) !

Kényelmes,komfortos,jó megjelenésű,praktikus, megbízható,nem drága a fen tartása, jól gyorsul, jó a fogyasztása.

2016. márc. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megbízhatóság, fennntartás szempontból jó választás.

Én is akartam venni de olyan unlmasnak láttam.

A külső még talán egy ezüst színű ami szép, kombi,esetleg alufelnik, sötét ablak. Ez még tetszene is.

De ha beülök a vezető környéke annyira lehangoló, a kormány, műszerfal, ülések. Kifejezetten csúnyának gondolom belülről, így nem vettem.

2016. márc. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tom Thompson válasza:
Nekem 2.0 Di Caravan volt 99-es évjárat, formailag valóban megállja a helyét nagyon jól eltalálták belül pedig valóban fapad kissé,de én nagyon szerettem a kombija tágas jól pakolható , érdemes figyelni a rozsdára nemcsak a kasznin ,de az alvázon is, ha teheted vidd el egy vásárlás előtti átvizsgálásra, a műhelyben felemelik alulról is alaposan szemügyre veheted emelve meg tudja vizsgálni a felfüggesztést és a kerékcsapágyak valamint kormánymű állapotát. Szerintem érdemes megnézetni műhelyben. Benzin/Dízel ennél inkább azt vedd figyelembe ,hogy hol(város autópálya országút) használod az autót. A dísel alacsonyabb fogyasztása leginkább csak akkor térül meg ha évi legalább 20 ezer km-ert teszel meg sőt minnél többet annál inkább. otthoni hétköznapi használatra én is benzinest vettem volna,de nekem nem egész 2 vé alatt 62 ezer ment bele :D
2016. márc. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Helo!


9 éve van 1.6 16V G Astrám. 200.000 km felett van benne, minden nap használom, főleg pár km-es távokra,de mentem vele 800 km-es utakat is. 130-as tempót szereti, 6-7/100km literrel elmegy hosszú utakon, városban max 9 volt télen a fogyaszttás. Egyszer hagyott cserben, akkor a már több mint 6 éves akkumulátor adta meg magát... Nem egy túlbonyolított szerkezet, de vannak drága alkatrészek hozzá: EGR szelep, gyújtótrafósor, lambda szonda. Újan és bontókban is szinte mindent kapni hozzá, pl injektor bontottan 5000 Ft volt, előnye még hogy sok fut belőle, szerelők is sokkal találkoztak, nem egy ritka autó.

Belül az alap ülések elég kényelmetlenek, puritán, műszerfal, beltér is. Fogyasztása nem magas ha nem pörgeted, viszont alacsony fordulaton elég erőtlen. Összességében egy tucatautó, de megbízható ha van egy normális szerelőd. Olajfogyasztásra hajlamosak, az olajszintet figyelgetni kell. Fenntartható és szerethető autónak tartom, ha a puritánságát elfogadjuk....

2016. márc. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!