Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most lett meg autóvezetésből...

Most lett meg autóvezetésből a jogsim, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sikerült levizsgáznom, de az oktató azt mondta nekem, hogy még nagyon sokáig nem adta volna oda nekem a jogsit. Amikor vele vezettem, mindig feszült voltam, mert egy hatalmas bunkó, lenéző és idegbeteg. Apával gyakorlásnál mindig jól ment és most elbizonytalanodtam. Mit tegyek?
2016. márc. 9. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyakorolj! Aztán balesetmenteset. :)
2016. márc. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2016. márc. 9. 13:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Na most nyomjátok a km-étereket apával Jó gurit!
2016. márc. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Deriosz válasza:
Én úgy csináltam, hogy édesapámmal vagy testvéremmel kimentem egy kicsit elhagyatott részre.Kicsit vezettem, hogy megszokjam az autót. Utána városban , de lassan.Aki siet úgy is megelőz.
2016. márc. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2016. márc. 9. 19:30
 6/6 anonim válasza:
Menni fog az! Igen az oktatóval sokkal rosszabb, mindig van rajtad egy nyomás. Nem saját autó, nem ismered az oktatót (mármint úgy mint egy barátot vagy családtagot), tétre megy az egész. Egy kis gyakorlás a faterral és bele jössz! Sok sikert! Biztonságos vezetést!
2016. márc. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!