Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy teljesen papirok nélküli...

Egy teljesen papirok nélküli kocsit szeretnék venni nagyrész foldútra és falura de csak kismotor jogsim van ha a rendőr elkap mit kapok? Mennyi egy ijen kocsi?

Figyelt kérdés

2016. jan. 27. 13:35
 1/7 VariGyapi ***** válasza:
Ha a rendőr elkap kapsz egy 50ezer forintos bírságot ( jobbik esetben, mert olyan járművet vezetsz amire a nincs érvényes kategóriád. + kaphatsz pár év büntit ami alatt nem szerezhetsz jogosítványt. De ha olyan a rendőr akkor fel is jelent :) Én nem szórakoznék ezzel.
2016. jan. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Beviz Elek ***** válasza:
Nem elég hogy megbüntetnek a kategóriája érvénytelen jogsi miatt és eltiltanak, de amiatt is hogy papírok nélküli az autó (forgalmi, rendszám, műszaki, biztosítás, stb)
2016. jan. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem a rendőrtől kell tartani elsősorban.

A "sima" lebukás legrosszabb esetben is megúszható néhány százezres büntetéssel, egyszerűbb esetben 100 ezer alatti összeg "csak".

Nagyobb baj akkor van, ha valami kárt csinálsz a papírok nélküli tragacsoddal.

Lehet mondani, hogy erre kicsi az esély, de nem nulla... kötelező biztosítás nélkül az okozott kár neked kell megfizetni, ami akár milliós nagyságrendű is lehet.


A kérdés alapból megválaszolhatatlan, papírok nélküli tragacsot lehet venni 30ezerért, 300ezerért, vagy akár jóval drágábban is...

Egy B kategóriás jogosítvány 150-200ezer, az egy értelmes befektetés, a papírok nélküli autó nem az.

2016. jan. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mit kapsz?Pár csinos sárga papírlapot,rajta takaros összegekkel!

Meg remélem egy ilyet is,hogy ráérő szabadidődben legyen mit olvasnod:


[link]

2016. jan. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyelj töki, az hagyján, ha megállít a rendőr és megbüntet a jogsi és az autó papírjainak hiánya miatt. De ha balesetet csinálsz esetleg személyi sérüléssel, ne adj isten halál esettel, hát kérlek szépen megboldogult ükanyád hátán b asznak meg úgy, hogy életed végéi nem térsz magadhoz. Mehetsz tökölre a Fiatalkorúak büntetőintézetébe. Kell ez neked????
2016. jan. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak 16 éves vagyok majd a jogsira is sor kerül csak még nem kezdhetem el
2016. jan. 27. 14:27
 7/7 anonim ***** válasza:
16,5 évesen már vizsgázhatsz kreszből, 17 évesen meg már a forgalmi vizsgádat is letudhatod. Én inkább abba fektetném a pénzem a helyedben(és így is tettem 17. születésnapom után 1,5 hónappal már jogosítványom volt).
2016. jan. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!