Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van b jogsim, egy eve tettem...

Van b jogsim, egy eve tettem le szova 2 even belul volt minden vizsgam, ha A2 jogsit szeretnek akkor csak a motor gyakorlatokat kell megcsinalnom ugye?

Figyelt kérdés

#motor #Jogositvagy
2016. jan. 30. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem!

A motoros kresz is más, vizsgáznod kell belőle, plusz rutin és forgalmi vizsga.

2016. jan. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Elméleti vizsgát is kell tenned.

Van különbség az autósokra, és a motorosokra érvényes szabályok között, igaz ezt sok autós iskolában nem oktatják részletekbe menően, de vizsgázni kell.

2016. jan. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pontosan jól mondja az első 2 hozzászóló.

Annyit teszek hozzá, ha majd 2 éven belül vizsgázol "A2"-ről "A"-ra, akkor nem kell újra kreszből vizsgázni.

2016. jan. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de 2 éven belül, csak akkor vizsgázhatok a2 ről A ra ha betöltöttem a 24et, hisz még akkor nincs meg a 2 éves a2 jogsim, amivel akár 20 éves kortól lehet a vizsgázni ügye?:D
2016. jan. 31. 01:42
 5/5 anonim ***** válasza:

"A2" minimum kor: 18 év

"A" minimum kor: 24 év, DE ha van 2 éve "A2" jogsid, akkor 20 évesen megcsinálhatod.

Ezt meg kell beszélni adott iskolával, hogy ezt hogy papírozza le, már a ő dolga.

2016. jan. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!