Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Főtengelycsapágyas Renault 3....

Főtengelycsapágyas Renault 3. 0 dci motor javítása mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül a csapágy javítása vagy cseréje?
2016. jan. 29. 17:30
 1/6 A kérdező kommentje:
2003 évjárat.
2016. jan. 29. 17:31
 2/6 anonim ***** válasza:
ha már annyira megvan bontva a motor akkor érdemes gyűrűzni ,szimeringeket is cserélni így minimum 60000Ft
2016. jan. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet előre még megjósolni sem. Egy hajtókar csapágysor cseréje nem túl nagy munka, általában a motor kiszerelése nélkül is elvégezhető, de ha kopott a főtengely, akkor bizony ki kell venni a motort és szétborítani, ez pedig már több százezres tétel is lehet.
2016. jan. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon keveset mondtál. Én minimum a 3 szorosára tippelnék, mert rengeteg a járulékos költség, az is lehet hogy a főtengelyt is köszörülni kell, de nem is biztos hogy javítható a főtengely. Szóval lehet még több is mint a 3-szorosa a 60000-nek. És arról nem is beszélve hogy rengeteg munkaórát felemészt a szerelés (is).
2016. jan. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínüleg annyiba kerülne,hogy jobban jársz ha veszel bele egy típusazonos bontott motort!Ki tudja hogy a főtengelycsapágysoron mit kell majd még cserélni,ha már megbontottad a motort!De legyen csak szerencséd és csak azokat kelljen cserélni!Akkor is lehet köszörülni kell a főtengelyt stb stb.........meg ha kész van akkor új olaj stb stb......Szóval egesz csinos összeg is lehet a vége!
2016. jan. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem f astrába gyűrűzéssel szimeringek, és csapágyak cseréjével volt 50000Ft úgy hogy a motort kiszedtem a futóművel együtt és csak magát a motort vittem el
2016. jan. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!