Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autóm reggelente nehezen...

Az autóm reggelente nehezen indul, olyan mintha nem kapna benzint. Mi lehet?

Figyelt kérdés
ez a jelenség azota van kb mióta Bejött az őszi nedves ,ködös idő.olyan mintha az egyik henger nem akarna menni!meg nehezen pörög fel. De az a furcsa hogy az első indításkor van ez! Azután már semmi probléma tök jól megy meg ilyenek!!az autó 1.6 benzines Renault megane classic 1997évjárat

2015. nov. 22. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen jelenség, és egyszer véletlenül egy drágább kútnál tankoltam ami drágább, és észrevettem, hogy azzal mindig elsőre indult. Pedig a másik sem egy noname kút volt. Na de azóta nem spórolok a benzinen. Neveket nem irok.
2015. nov. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem várjál a gyújtás ráadása után kb 2-3 mpet, hátha a pumpa adig nem csinál elég nyomást.

-ha ez működik ír már ide.


a másik lehetőség öregszik a pumpa, cserére rákészülni

2015. nov. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

+ gyertya szett csere, kábel csere?


pumpa relé csere??

2015. nov. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
# 2/3
2015. nov. 22. 17:20
 5/9 A kérdező kommentje:
# 2/3 mgpróbáltam sajna igy sem az igazi vártam kb 5 10 mpercet semmi. ugyan olyan remélem tényleg csak a benzin miiatt csinálja !! omv nél szoktam tankolni!!!
2015. nov. 22. 17:22
 6/9 A kérdező kommentje:
azt észre vettem hogy ha kicsit inditásnál benyomom a gáz pedált ( persze csak érzéssel!)akkor jobban indul!! de csak az első indulásnál !! a többi teljesen normális!!
2015. nov. 22. 17:25
 7/9 anonim ***** válasza:

akkor indulás és indítás előtt pumpáld meg mindig- de még mielőtt a motor forogna, próbálj meg naponta járni vele.


BTW. ez nem az a híres sagem elektronikás sorozatból való, vagy azóta már volt a te járgányod komplett vezérlőcserén?

2015. nov. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hozzáírnám még. benzinszűrő cserét, (trafó vajon milyen van ezen?)
2015. nov. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hűha na ez Jó összetett dolog ahogy látom 😄 tudomásom szerint ebben a sagemes System van még nem volt benne cserélve!hallotam hogy az nem igazán tutti, meddig lehet Szerinted eljárni igy vele? Naponta járok az autóval
2015. nov. 23. 04:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!