Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti vennetek ilyen autot?

Ti vennetek ilyen autot?

Figyelt kérdés
Autovasarlas elott allok. Ma voltunk megnezni, de csak holnaputan veszem meg elvileg. Minden oke vele egy dolgot kiveve. A kiegyenlito tartaly oldalfalan belul fekete szemcses lerakodas van. A fagyallo hig es kek, tehat nem capuccinos emulzio. Az a lerakodas mi lehet? Kosz vagy olaj? Meg merjem igy venni? Renault twingo 1,2 benzin. Elore is koszi a valaszokat.
2016. márc. 7. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Merd megvenni. Ha beindul, és nem okádja a füstöt, valamint nem bugyborékol a tágulási, akkor ez egy régebbi valami lehet.

A használt autónál fel kell készülni a vásárlás utáni nagyob tisztogatásra, új anyagok cseréjére. Ez teljesen normális, ilyn áron veszed meg, pontosan ezért.

Ha nem nagy gond, akkor lecseréled a fagyállót úgy, hogy a régi leengedése után desztillált vízzel átmosod a rendszert, majd betöltöd a friss új anyagot.


Jó kis autó, nem bonyolult, három napot rászánsz a takarításra, csinosításra, rendbetételre..


legfeljebb valami záradékot írj, hogy rejtett hiba esetén még öt napon belül visszaviheted.


felesleges nagyon parázni, csak légy körültekintő.

2016. márc. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vettem autót aminek a tágulási tartályában belülről átláthatatlan rozsdaszínű lerakodás volt a tetejéig, ahhoz képest a víz csak kicsit volt koszos.

Próbaút, minden ok, vízcsövek nem keményednek fel, rendesen hűt.

Új tartály (2500), új hűtőfolyadék és kész.

ok ebben a kategóriában nem árt ha értesz valamennyire az autóhoz, ne kelljen mindennel szerelőhöz vinni.

2016. márc. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt a Renault tartálya. Kapott két marék sódert, egy kis folyékony szappant meg némi vizet. Kicsit megráztam, alaposan kiöblítettem, azóta hófehér a tartály.
2016. márc. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oke akkor megveszem. De amugy mi okozhat ilyen jelenseget?
2016. márc. 7. 18:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!