Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szegeden tényleg nehéz a B...

Szegeden tényleg nehéz a B kat. Forgalmi vizsga? Miért nem enged az oktatóm vizsgára?

Figyelt kérdés
Minden barátnőm aki eddig megcsinálta a jogsit 3-4. alkalommal ment át és közel 70-80 óránál. Én nem fogom tudni magamnak ezt megengedni, mert szerintem az egyik legdrágább oktatónál tanulok, 3700ft/vezetés óra. Megéri a pénzét, ez tény, 34 óránál és 611km-nél járok. Szoktam neki emlegetni, hogy " na akkor a mai nap után mennyit kell még aludnom a vizsgáig?" és mosolyog csak és mondja, hogy még egy pár hetet. Egyszerűen nem értem miért nem enged vizsgára, vagyis arra gondolok, hogy nyílván szeretné, hogy elsőre átmenjek. De szerintem már állok olyan szinten, hogy megpróbálhatnám, mikor vezetés után kérem hogy összegezzük a napot csak annyit mond, hogy legyek önállóbb. De nem vagyok tutyimutyi! És azt sem értem, hogy minek nyomja velem együtt a pedálokat, ilyenkor mindig mondom, hogy "akkor most váltok egy 3-asba" muszáj szólnom neki, mert az elég ciki, ha ő gázt nyom én meg kuplungot...Lehet nem kellene mondanom semmit? Erre érti, hogy nem vagyok önálló? Az is eszembe jutott, hogy egy másik oktatótól sutyiba veszek 1-2 órát és legalább kívülállóként tud véleményt mondani. És, ha azt mondja "lányom sz@arul vezetsz" akkor megértem és próbálok spórolni még pár órára....de feleslegesen nem akarok annyit vezetni. Ti mit tennétek a helyemben? Köszönöm! 20L

2016. márc. 4. 20:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha az oktató lábai a pedalon vannak,akkor a vezetési tudasod zéró...Kívülálló mondhatna valamit rá igen,nyugi én Tarjanba is csak 3adszorra mentem at pedig az 2009be volt...
2016. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
én is Tarjánba tanulok :D basszus elvittem már ide-oda az oktatót Szentesre, Forráskútra, de csak a városba van a lába a pedálokon...:(
2016. márc. 4. 21:03
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Semmi értelme azért vizsgára jelentkezni, hogy ott megbukj.

Az oktatók általában tudják azt, hogy van-e már értelme a vizsgának.

A 30 óra a kötelező minimum, a tanulók átlagosan 45-50 óra gyakorlás után vizsgáznak sikeresen.

A néhány hét nem egy távoli ígéret, a jelentkezéstől 2-3 hetet is kell várni a vizsgáig.

Megteheted, hogy kerek-perec kijelented az oktatódnak, hogy márpedig te vizsgázni szeretnél.

Másik oktatóhoz nem mehetsz hivatalosan, csak ha oktatót váltasz, vezetői karton nélkül nem fogják az állásukat kockáztatni.

2016. márc. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem csak le akar húzni anyagilag...

Szerintem jobban jársz ha veszel más tanártól is egy két órát :)

Sok sikert :)

2016. márc. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem csak le akar húzni anyagilag..." - slágerduma, de lehúzni csak olyan oktató tud, akinél nem állnak sorban a tanulók.

A jobb oktatóknál nincs üresjárat, ha X levizsgázik, azonnal ott van helyette W, s még néhány másik tanulója is van - neki teljesen mindegy, hogy X, Y, Z, W fizeti az órákat.

2016. márc. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom most 19 tanulója van, tulajdonképpen 2 ismerősöm is van nála, de őket se engedi, bár volt hogy ültünk bent egymásnál és azért az egyik tényleg bénázik :/
2016. márc. 5. 04:50
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Marmint Salgotarjanra gondolsz?😁
2016. márc. 5. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Szegeden belül van Tarján :)
2016. márc. 5. 09:45
 9/19 anonim ***** válasza:
32%
Te miről beszélsz xD Tarján csak 1 van az pedig Salgótarján😁😝
2016. márc. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

nagyon okos, nyiss egy google-maps-et vagy simán írd be hogy "Szeged városrészei" vagy segítsek neked?

[link]

2016. márc. 5. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!