Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik motorolaj márkát nem...

Melyik motorolaj márkát nem hamisítják?

Figyelt kérdés

2016. febr. 19. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Állítólag az ilyen kicsi, ismeretlen márkákat nem hamisítják, mert azzal nehezebb dolguk van. Csak mondjuk én meg ezekben sem bíznék. A nagy gyártókat mindent hamisítják.
2016. febr. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na, most jól nézünk ki..akkor nincs is eredeti gyártói olaj? És hogy hamisítják? Valami drága márka dobozába nagyonolcsó olajat töltenek? Vagy átcímkéznek flakonokat?

A 0W20 helyett 10W40, vagy 20W50-et csomagolnak?


Esetleg olcsó hordós olajat drága olajként sóznak el?

2016. febr. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Konkrét bizonyíték gondolom elenyésző, de mende-mondák terjengenek.


Nyilván, ha valaki rá akar állni, akkor a dobozt, cimkét pikk-pakk tudja hamisítani.

2016. febr. 19. 08:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Két dolog illetve információ amit az éven olvastam az interneten. Oroszországba lebukott egy olyan "cég" akik nagyba hamisitották a prémium olajakt, milliós darab számban. Biztos jutott európába is! Másik infó, elvileg a toyota priusokba kapható márkakereskedésben vásárolt gyári olajnak más a színe mint a Japánból rendelt ugyan olyan típusú olajnak, totalcaron olvastam utóbbit. Ezek után kijelenthető minden olajat hamisítanak, senki nem tudja ennek mértéke mekkora. De a Mercedes szervizben is a premium olaj 200 liter hordóból van kiadva.
2016. febr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!