Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Altea vagy Volkswagen...

Seat Altea vagy Volkswagen Golf V? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2016. febr. 18. 21:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy használt autóba érdekelne, max 2005-2007-es évjáratúak, és benzines! Az Altea jobban tatszik, de nem ismerem a Seat autókat, hogy használtba megéri-e.
2016. febr. 18. 21:17
 2/7 anonim ***** válasza:
Az Alte szebb (termeszetesen ez egyenfuggo) es nagyobb, a motorok pedig nagyjabol ugyaznazok. Ezek alapjan en az Alteat valasztanam.
2016. febr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az Altea sokkal nagyobb, eleve hogyan lehet összehasonlítani?

Nekem spec. az Altea egyáltalán nem tetszik, A Golf-ot venném, de nem csak az optika miatt

2016. febr. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

pl a motor, váltó ugyan az. Egy cég. A többi csak körítés.

Alteában xl-t akartam venni, de benzinesben kevés volt sajnos.

De próbáltam, tetszik.

2016. febr. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hogy lehet összehasonlítani? Mindegyik tetszik, és nagyjából egy árba is vannak. Ahogy néztem, városi fogyasztása a Golfnak 8 liter, Alteának 9 liter.


Seatokat nem ismerem, se a szerviz hátteret, a megbizhatóságot, semmit.

2016. febr. 20. 15:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nem kell ismertni, hisz a kinezetet es a jelet leszamitva a Seat Volkswagen. Szoval szerviz, megbizhatosag, stb ugyanaz.
2016. febr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

sokan az 1.6 benzin motort gyengének ítélik meg, de annak aki nem száguldozni akar, hanem nyugodtan autózni, tökéletesen elég.

Szerviz nem vészes, mivel az 1.6 benzin motor egy régi, de kiforrott dolog. Vétel után mindenképp olaj, és vezérlés csere.

Ülj bele mindkettőbe, menj egy-két kört, nézd meg melyikben érzed jobban magad, és keress egy jó állapotú autót.

2016. febr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!