Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a rieju rs...

Nandi1 kérdése:

Mi a véleményetek a rieju rs 2 ről megéri e venni? Mennyivel megy kb? Mennyit fogyaszt valamint hol kaphato a rieju rs3 vagy a 125 ös társa?

Figyelt kérdés
2016. febr. 18. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet venni. Minarelli blokkos ez is, tehát alkatrész van rogyásig. Végsebessége fojtások nélkül 80 körül van.
2016. febr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ertem az illeto akittol vennem azt mondta hogx az ove 110 et megy. Ez valos? Es tuningolni mennyire lehet oket?
2016. febr. 19. 09:43
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha az a konkrét példány, amit kinéztél nincsen tuningolva, akkor a tulajdonos hazudik. Nem, ismétlem nem megy 110et, de 100at sem! Ha tuningolva van, akkor messziről kerüld el, mert tuti, hogy sz arrá van hajtva. Inkább keress egy gyárit, és ha akarod, majd te magad tuningolod.


Egyébként igen jól lehet tuningolni, egy komplett tuninggal 100 fölé vihető a végsebessége, de ez csak(!) végsebesség, az utazósebessége nem fog jelentősen nőni. Egy rendes tuning pedig ezekből áll: 70es vagy 80as hengerszett, sport rezonátor és végdob, nagyobb karburátor, erősített főtengely és hajtókar. Ez lazán belecsúszik a 200ezerbe.

2016. febr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ertem es ugyan ezen kategorian belul 125 osoket hol lehet kapni?
2016. febr. 20. 09:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy ugyan ezen a kategórián belül? Eddig 50esről volt szó. Hogy jön egy kategóriába vele egy 125ös?
2016. febr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ugyan ezen márka* bocsánat :).
2016. febr. 21. 01:10
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor felsorolom a majdnem összes jó 50es váltós motort:


Enduro:

Yamaha DT, Derbi Senda, Rieju RR és MRX, Aprilia RX, Suzuki RMX, Keeway X-Ray és TX


Sport:

Yamaha TZR, Honda NS1/NSR, Aprilia RS, Rieju RS1/RS2, Derbi GPR, Cagiva Prima


Chopper/cruiser: Aprilia Red Rose / Classic, Gilera Eaglet


+ egy pár ritka darab: Yamaha RD, Honda MB, Suzuki RG, Derbi Fenix

2016. febr. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm. és fogyasztásáról mit tudtok mondani? valamint érdemes bekötni a külön olajozást. és az ilyen ritkább motorokat hol lehet keresni pl aprilia rs 250 vagy rieju 125 honda nsr 250? köszi szépen :)
2016. febr. 22. 16:05
 9/10 anonim ***** válasza:

Az 50es 2üteműek 3 litert fogyasztanak. Érdemes e a különolajozást bekötni? Nem értem, szerinted az minden motorban ki van kötve? Amúgy nem bekötni érdemes, hanem tök fölösleges kikötni!


Hol kell keresni...hát leginkább apróhirdetés oldalon, pl hasznaltauto.hu vagy kepesmotor.hu, viszont a 250es RS és NSR már bőven 10 litert fogyaszt.

2016. febr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen igen azzal tisztaban vagyok :) hat csak talaltam 1 jo motort es ott ki van kotve a kulon olajozas :( esetleg tudtok segiteni hogy lehetne vissza kotni? Vahyinkabb szerelore bizzam ? Koszi :)
2016. febr. 23. 16:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!