Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206 CC-vel kapcsolatba...

Peugeot 206 CC-vel kapcsolatba mik a véleményetek? 2002-es évjáratót vennék, és megköszönném hogy ha csak olyan írna aki használt már ilyet. Nemvagyok kíváncsi azokra akik szerint " az autó a bmw-nél kezdődik, stb. "

Figyelt kérdés
Leginkább típushibákra lennék kíváncsi és hogy hátul viszonylag kényelmesen el lehet-e férni? Köszönöm a normális válaszokat!
2010. márc. 30. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Hátul elég kevés a hely. Amire figyelni kell a peugeotnál az az elektronika. Az szeret hülye lenni a peugeotnál. Én is 206-ost akartam venni (nem CC-t hanem 5 ajtósat) de a végén nem vettem meg.

Ha lehet inkább HDI motorosat keress belőle a kereskedő szerint azok jobban bírják.

Ja amire figyelni kell az a tető mozgató mechainkája. Az is eléggé igénybe van azért véve.

2010. márc. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! nekem nem volt iylenem, de faterom egy Peugeot márka szervíz vezetője, ő azt mondt hogy a CC-re mindenki azt hiszi hogy kis könynű sportos auto, holott nehezebb mint a sima 206os, mert azzal hogy le van véve a tető, az alvázra kelett egy igen nagy merevítőt szerelni. hogy ne rogyjon össze az auto.


egyebet nem tudok boccs, de ültem 206 osokba, és kényelmesek(hátul is), 1.6HDI még keveset is iszik, 4.6L/100km körül.

mellesleg nincsen iylen hogy "peugeot" hiba, ez baromság,

oylan van, hogy az új kocsik(pl 407) első szériája hibás, mert új, de a többi ezt mind ki is javítják, de ez ugyan így van az audival és a bmwvel is,(ez meg tapasztalat)

volt a 306 os széria(vagy 307) amivel az átlagnál több gond volt, de nekem épp elég garanci az hogy a japánok is peugeot diesel motort tesznek az 1.6 osaikba, Toyotánál legalább is.

2010. márc. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2.0-es benzines motorral venném, 139 LE az nekem bőven elég ehhez a súlyhoz. Nem versenyautót akarok venni, hanem csak sportosat.
2010. márc. 31. 16:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Most hallhattunk egy őszinte peugeot fant, örülök, hogy legalább egy embernek van róla + véleménye is:D

Én nemondom, hogy a kocsi a BMW nél kezdődik, de mielött autót vettem volna, megkérdeztem jóhénány a témában jártas ismerősömet, köztük volt néhány hivatásos autószerelő is, és a végeredmény azlett, hogyha igazán megbízható autot szeretnék, akkor egyértelműen japánt keressek.

Nemolcsó, de nagyon jó. Elhiszem, hogy vannak jó francia autók is, de nekem még csak a rossz jutott belőlük, amit használtam, mind többet volt rossz mint jó. Nemakarlak lebeszélni semmiről se, inkább egy sokszor hibás szerelőtörzsvendég francia mint egy haláljárat suzuki, de én összességében aztmondom, hogy egy Toyotára voksolnék.

2010. ápr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21:19 Nem ellened akartam beszélni, meg nemis aztmondom, hogy nincs igazad, én a saját véleményemet írtam le.
2010. ápr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én vok a "peugeot fan",

nem vagyok akkora peugetot fan, egy nissanra nekem is hamarabb pöckölődik a dákón:P:D(pl egy silvia vagy sx)

de amúgy ha utcai kocsirol lenne szó, akkor vagy Honda, Nissan, Mitsubishi Peugeot, Ford, vagy Mazda, mással nem nagyon lehetne engem meggyőzni:)

2010. ápr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezzel alapvetően egyetértek, de a listáról, a ha már a minőségről beszélünk, akkor a peugeotot, és a fordot kihuznám, és +ba csak a Toyotát tenném be.

a többi verdával egyetértek énis.

A Peugeottal egyetlen egy nagy bajom van, rohadtul tetszik, külsőleg marhajól eltalálták, tényleg frankó ahogy virít, eltudom képzelni, mien kényelmes, de sose fogom elfelejteni, hogy egy nagy rakás szar.

2010. ápr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hátul SEMMI hely nincs, azt el kell felejteni, hogy hátulra embert ültetsz, lehetetlen, zéró hely van ott és az is kényelmetlen, még egy 5 éves gyerek sem biztos, hogy normálisan elfér.
2014. febr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!