Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51 vagy robogó?

Simson s51 vagy robogó?

Figyelt kérdés

Motorvásárlás előtt állok és azt szeretném megkérdezni hogy ti melyiket ajánlanátok jobban? Sok érvet és ellenérvet hallottam már mindkettőről.

20/f



2016. febr. 15. 23:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ízlés kérdése. Én sosem serettem a robogót, enduróm volt 6 évig. Ami észérv lenne a robogó ellen, hogy szerintem a léghűtött motornak nem annyira jó ha be van dobozolva. (kivétel ha van ventillátor mint a schwalbénál)


A többi mind szubjektív. Vedd azt ami tetszik.

2016. febr. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja, még 1, a robogó kis kereke már kisebb lyukakat is megérez.
2016. febr. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyszerű a kérdés: robogózni szeretnél, vagy megakarsz tanulni motorozni?
2016. febr. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nyilván motorozni szeretnék. És én is inkább a simson felé hajlok. Csak a simson hátránya az hogy elvileg sokat kell rá költeni és hogy sokat kell szerelni. Egy megbízható motorra van szükségem. Heti 2x 80km-es távot szeretnék vele megtenni. Remélem hogy a simson nem fog cserben hagyni ha simsont választok. Ár/érték arányban szerintem az egyik legjobb ebben a kategóriában. De jöhetnek még érvek és ellenérvek, szívesen olvasom őket.
2016. febr. 16. 06:43
 5/12 TheCruve ***** válasza:

Ha karban van tartva egy motor akkor nem kell rá sokat költeni...

Egyszerű mint egy faék, én szerettem.

A simson a motorosoknál olyan mint az autósoknál a lada...

2016. febr. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Heti 2x80km nem sok egy karbantartott Simaonnak!


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__754..

2016. febr. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Robogó!

#2 üzenném, hogy nem minden robogó kiskerekű, az én 50-s robogóm 16 colos kerekeken gurul... és ez gyári!


Én mindenképp robogót mondok, egyszerű, jól néz ki, nem kell váltással bíbelődni, városba ez jó, karbantartani se nagy melo és megbizható, ha jót választasz, nekem speciel 42500km van benne és még sosem rohadtam le vele úgy, hogy ne tudjak hazamenni.

De a kiskerekű szutyok 2t robogó vagy simson között kell választani akkor inkább simson... de ha normális robogóról beszélünk akkor inkább az

2016. febr. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az sem mindegy, hogy télen is kell-e az a heti 160 km, akarsz-e vinni csomagot,stb.

Én nyáron kezdtem el napi 70 km-t motorral melóba járni egy chopperrel. Nagyon hamar rájöttem, hogy az nem erre való. Lecseréltem egy robogóra, azóta kényelmesebben utezom, elférnek a cuccaim, jobban véd a széltől.

2016. febr. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Simson...elnyűhetetlen, ha karban van tartva...sosem hagy az út szélén...


Az más kérdés, hogy a négyütemű fotelrobogóknak nincs versenytársuk...a létező legjobb....

2016. febr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

7#: Én a kérdést értettem félre, azt hittem hogy a kérdés a simsonon belül érvényes, hogy S51 vagy SR51 (azt hiszem ez volt a simson robogó jeölése)

Persze láttam már 400-as robogót is rendszámmal, bár én mindig a sporos túramotorok felé hajlottam mint pl. a Kawa GPZ.

2016. febr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!