Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » én egy 32 éves férfi vagyok....

Istvanka1983 kérdése:

én egy 32 éves férfi vagyok. Autovásárlás elött állok és szeretném kikérni a ti véleményeteket is. Minnél több info kellene, bmw, mercedes, honda, van valaki akinek van velük tapasztalata?

Figyelt kérdés
Mivel németországban élek szeretnék itt autot vásárolni,sokat használnám városba,de néha autopályán is.fontos lenne a jo fogyasztás, és persze megbizhatoság és kényelem,eddig bmw 1es,e90es 320 vagy 318,mercedes e270,clk270, és honda accord 2.2 tdciben,2000-2008as évjáratig keresek, mindenképp sedán, sajnos eggyik tipussal sem volt dolgom ugyhogy nem tudom benzines vagy dizeles lenne a legmegfelelöbb
2016. febr. 15. 07:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha csak néha hasznalnad pályán, akkor én inkább benzineset választanék. A bmw benzinmotorjai szerintem nagyon jók. A többiről nem tudok nyilatkozni.
2016. febr. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tomcatters ***** válasza:
Nekem accord van ... benzines .. mivel sokat használnád városba .. ezért én is inkább a benzinest javasolnám... ugyanis a dieseles autónak nem tesz jót az állsndó városban való használat,mert nem tud rendesen bemelegedni.... mire bemelegedne már megérkeznél az uticélodhoz szerintem... ,ami azt jelenti,hogy állandóan hidegen müködne ,ami a motor idő előtti elhasználódásához vezet :)
2016. febr. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Városozásra biztos valami batár szedán kell? Értelme nincs sok egyedül krúzolni benne.

A mai kocsiknál el lehet már felejteni ezt a régi berögzült, a dízel rosszabbul bírja a hidegjáratást dolgot. Max a kokszolódás lehet probléma, viszont benzineseknél sem ismeretlen dolog, ha rossz olaj, üzemanyag van benne

2016. febr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tomcatters ***** válasza:
#3 igaz .. na de 2000-2008 -ig minimum 8 éves dieselben gondolkodik max meg 16 ugye, es azoknak a pdf szűrő nem fogja birni az allandó városozást . Akkor legalabb egyszer egy héten kikene vinni pályára jól megjáratni magas fordulaton tartva vagy 100-150 km en :)
2016. febr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az autot csak én használnám,néha többen utaznánk,ha benzinest vennék akkor melyik tipussal érdemes vennem,autopályán tényleg csak néha mennék,nem csak a motor fontos,fontos a belsö is. Kényelem és felszereltség is,itt kiny
2016. febr. 15. 11:00
 6/8 A kérdező kommentje:
Németországban szeretném megvenni,és 6-7ezer euroig gondolkodok,
2016. febr. 15. 11:02
 7/8 anonim ***** válasza:
mindenképpen benzines
2016. febr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha szívemre hallgatok X5, ha az eszemre E merci
2016. febr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!