Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A véleményeteket szeretném...

Snack16 kérdése:

A véleményeteket szeretném kérni (az érelmes emberekét) hogy vajon egy férfi embernek lehet rendes alapterémészete ilyen vagy a női hormonok többségétől lehet?

Figyelt kérdés

18/F vagyok és egy cikkben olvastam(ami nőknek szólt,de ezt találtam értelmesnek) hogy bizonyos dolgokat női hormonok okoznak:visszafogottság,aggódás,önértékelési gondok,hajlam a depresszióra/hangulatváltozásra,ragaszkodás,vágy a szeretetre,érzékenység. és nem tartom a férfiakat mindennél felsőbbrendűnek.

A horoszkópom rák és elég sokminden igaz rám amit ott írnak.

És most nemtudom az alapterémszetem ilyen...kicsit nőies(pl szeretnék gondoskodni valakiről) vagy ezt a hormonok okoznák?? Testépítést végze,nagyobb súlyokka ami nagyobb hormonkiválasztást indít be,iszom a tejsavó proteint(östrogén elnyomó hatása van elméletileg),szójafehérje(kis mennyiségben,de a dolog régebbóta fennál) eleget alszom,nem vagyok vega,megy cink,néha eszek telített zsírokat is,edzés után van cukor.

Nem nézek ki nőiesen,nem vonzódom a férfiakhoz,mereedéssel,szexuális vágyal nincs baj,pattanásos vagyok,zsíros egy kicsit a bőröm, van rajtam izom,meg egy kis zsír is(de nem vagyok hajlamos a szírosodásra.

Szerintetek? Bocsi hogy hosszú lett.



2012. aug. 25. 12:03
 1/1 anonim ***** válasza:
A pattanásaiddal menj egy jóóó kozmetikushoz, a többi egy-két éven belül rendbe jön.
2012. aug. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!