Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csók közben végig erekciónak...

Csók közben végig erekciónak kell lennie, ha a férfi egészséges?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 09:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért kellene?
2012. aug. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell végig erekciónak lenni, viszont nagy százalékban a csókkal el kell indulnia a folyamatnak:-)
2012. aug. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát... nem tudom, hogy fogalmazzam: mert akkor fel van az ember izgulva. De ebben nem vagyok biztos. Hogy ha az ember nem mindig izgul fel a csókolózáskor, az baj-e.
2012. aug. 22. 09:49
 4/11 Winner of Royal Hill válasza:
100%

Hát szépen is néznénk ki ha az emberek minden egyes csókolózásnál felizgulnának :D

Csókolózni sokféleképpen lehet,nem kell mindegyiknél "felállnia" :))

29/L

2012. aug. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem kell,hogy egy csóktól erekciója legyen,sőt, az szép lenne,ha pl a buszmegállóban megcsókolom a barátom és egyből beindul...persze nyilván az a "jó",ha egy csókkal is ilyen hatást érsz el,de abszolút nem kell,hogy erekciója legyen.
2012. aug. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Most képzeld el, haza jössz és a feleségednek adsz egy csókot, nem ugrotok rögtön az ágyba, vagy ha épp elköszönsz a buszmegállóban tőle.
2012. aug. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hány éves fejjel kérdezed ezt kedves Kérdező, és mi a szitud, ami miatt ez dilemmára késztet?

(Csak az erekció zavar, vagy előváladékozol is?)

2012. aug. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem eddig mindig felállt, ha 5 percnél tovább csókolóztunk.
2012. aug. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csók közben????? Dehogyis! Az, hogy valaki beindul, nem azt jelenti, hogy egyből feláll.
2012. aug. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Én valamikor beindulok a csóktól. Volt olyan hogy a suliba csókolóztam és fel állt. Szóval szerintem ezzel nincs gond, de tűrtőztesd magad közösségbe! 13/F
2012. aug. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!