Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az ámokfutással felvágó...

Az ámokfutással felvágó "férfi" bejön a lányoknak?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam/haverom aki néha megkapja az apja Mercédesz E500-asát (2014-es kombi).

Ha minden igaz ez a gép 400 lóerő, csodálatos autó.

Ma hazadobott a suliból (19 évesek vagyunk) és először az Üllőit megvágta 160-al, majd a Hungárián helyeként 110-el,120-al ment, és végig jobbról-balról előzött.

Elől ült a barátnője, én egyedül hátul.Még bekötve is majdnem kifejeltem párszor a szélvédőt, a barátnője is tenyérrel támasztotta a kesztyűtartót.

Nem akarom bántani, és igen úgy ahogy természetesen irigy vagyok az autóra, nekem sosem lesz ilyenem, de ugye a haverom is, és jó fej velem, nem akarom bántani, azt megteszitek majd ti.

Természetesen nekem is megvan róla a véleményem, ugyan az amit az első,a második a harmadik és az összes többi válaszoló le fog írni.

Ennyire nem szokott bevadulni, ültem már mellette, és persze oda-oda lép neki, ki ne lépne oda egy ilyen autónak, de ez most tényleg sok volt.A Hungárián majdnem kirepültünk olyan huppanók voltak.

Erősen feltételezem,hogy ez a barátnőjének szólt, csak kíváncsi lennék, bejön ez bárkinek is?Mert nekem nem jött be, pedig szeretem a sebességet.


2016. jan. 14. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:

A lányoknak minden drága dolog bejön, főleg ha gyors.


Ne legyél rá irigy, mert nem ő teremtette meg rá a keretet, csak jó helyre született, ennyi. De legközelebb old meg a hazajutást máshogyan, mert ha bárkit is kinyírtok akkor az soha nem fogod elfelejteni, ti túl fogjátok élni csak a ártatlanok nem. Ilyenkor mindig a vétkes jár jobban. Neked ez rohadt sz*r érzés lesz...

2016. jan. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Addig szórakozik ezzel, amíg valakit ki nem nyír.
2016. jan. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az en tapasztalatom az, hogy nem. Ha 20 korul meghaladom a sebessegkorlatot, baratnom mar szol, hogy miert sietunk:) Barati korben sem hallottam meg olyanrol, hogy valakinek a baratnoje elvezne, ha gyorsan mennek. Haver amugy nekem is volt ilyen, az elso villanypozna utan le is nyugodott.
2016. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bejön bizony, meg a gyerek neked is akart jampizni egy kicsit. Az a baj, hogy látja, hogy meg lehet csinálni egyszer, ezt a 160-nal menést városban, akkor legközelebb megcsinálja 170-el is. Csakhogy előbb-utóbb ennek csúnya vége is lehet.
2016. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondolom ha 120-al belecsapódik a villanyoszlopba akkor is ilyen gizda gyerek lett volna...ja nem. Ez felelőtlen de nagyon, gondolom jogsija nem régóta van, azt hiszi tud vezetni pedig valójában még nagyon messze áll tőle. Én ilyen ember mellé biztos nem ülnék be, ha szeretne megdögleni az az ő saját döntése de ezzel másokat ne veszélyeztessen.


"bejön ez bárkinek is?"


Tekinte, hogy 19 évesen egy apu által segge alá tolt autón kívül mást nem tud felmutatni magáról így itt meg is áll, valahogy kompenzálni kell azt, hogy ő egy senki. A nőjének biztos bejött, hogy mekkora egy gyökér a barátja mert sajnos sok nőnek a gyökérség jön be, nem pedig a tisztesség.

2016. jan. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Koaxk Ábel ***** válasza:

A helyzet az, hogy a legtöbb emberből ilyenkor előjön az erkölcs csősz.


Ki nem szeret száguldani?


Én pl szeretek... Szóval részben megértem a dolgot.


Mi a gáz a sztorival?


A srác valószínűleg friss jogsis, vagyis nem biztos, hogy tényleg kész egy 400 lóerős autó vezetésére.


Amúgy basszus ki az aki nem akarja lenyűgözni a barátnőjét?


Itt a gáz megint az, hogy apu autójával menők vagyunk és ha gáz van márpedig rutin nélküli száguldozásból előbb utóbb baj lesz... akkor apunak sírunk, ami elég illúzió romboló még egy 18 éves lány előtt is.


Nem vagyok álszent, én notórius gyorshatjó vagyok, de mire eljutottam arra a szintre, hogy baromi magabiztos legyek jó pár évet és több százezer kilométert elfogyasztottam.

2016. jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!