Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik olyan, hogy azért...

Létezik olyan, hogy azért tilt le a motor mert nincs elég hűtővíz a tartályban?! Mert azt vettem észre, ha minimum alatt van elég sűrűn letilt és alig megy az autó. Pályán pl maximum 100-al. De amint feltöltöttem nem jött elő ez a hiba.

Figyelt kérdés
Józan paraszt ésszel gondolva lehetséges, hogy azért tilt le hogy ne melegedjen túl a motor?! ( Grande Punto 1.3 TDI )

2016. febr. 6. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy miért fogy ki belőle a víz? Én a '92-es Passatomon az olajcserével egyszerre szoktam megnézni a vizet is, max. 1 deci megy bele.

Hogyan tilt le? Nem megy többet, vagy ki is jelzi a hibát?

Egyébként városban lassan haladva sokkal jobban fel tud melegedni a hűtővíz, mint autópályán, mert ott a menetszél sokat hűt. Ha egy huzamosabb városi araszolgatás után nem tilt le, akkor nem a túlmelegedés miatt van.

2016. febr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Végül kiderült, hogy azért tíltott le? Nekem is ilyen problémám van. Létezik, hogy letilt ha nagyon kevés benne a hűtővíz?
2020. ápr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem mert eladtam! :D Peugeot 307 fan lettem! :)
2020. szept. 10. 19:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!