Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit vegyek?

Milyen kocsit vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kocsit, 150-200.000 ft ért, ami jól is néz ki, nem is eszik olyan túl sokat(6-7 liter 100 on), de azért fenttartható is legyen, ha netán romlana, ne olaszországból kelljen rendelni az alkatrészt, ami többe kerül mint a kocsi..Javaslatokat várok, hogy milyen autó lenne jó. 1.2 es és 1.6 os motorok közt kellene mozogni a regisztáció miatt. A hétköznapokra kellene, meg elmenni vele erre arra. 18/f

2016. febr. 5. 22:56
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Kedves 7 ik, köszönöm, de szerintem inkább egy kukoricamorzsolóval hajtott swiftet szeretnék venni :))

Amúgy én is gondolkoztam Opel Corsa B-n, német autó, és az alkatrészei se drágák,itthon már van egy 99 es B corsa, de az a családé, azzal nem tudnék kötetlen lenni. Hálás kis autó, szeretem is vezetni:) De ha valakinek van valami használható ötlet a tarsolyában szívesen meghallgatom! Az eddigieknek pedig köszönöm

2016. febr. 6. 12:21
 12/19 Koaxk Ábel ***** válasza:

Ennyi pénzért manapság mobil telefont, vagy tv-t vesznek az emberek.


Jah látom, még igény is van kitűzve, hogy jól is nézzen ki, és még keveset is egyen. Csodálom, hogy a bőrülés és az automata klíma hirtelen nem ugrott be, mert kb ez is belefér a keretbe.


Nah aludj még rá pár évet és visszatérhetünk a kérdésre.

2016. febr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

#10- es, mit?

Kérdező, jó ötlet, köszönöm!

2016. febr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Beviz Elek ***** válasza:
A beszólásaidat. Inkább írd le papírra és tedd el magadnak!
2016. febr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Eloszor is azt kell tisztazni, hogy atirassal, eredtiseg vizsgaval, biztositassal, es az elso kotelezo szervizzel egyutt ennyi a keret, mert akkor eleg keves a penz, de nem megoldhatatlan. Ha igy van, akkor csak egy par tipus jatszik, nev szerint: warbi 1.3, trabi 1.1, a kedvencem a skoda 120(51 lo, farmotor, hatsokerek hajtas, hoban vicces dolgokat muvel, de meg lehet vele tanulni driftelni, es gyorsan korrigalni, viszont farsulyos, igy vagatni/vagni kell az elso rugobol, hogy ne vitorlazzon), lada a fogyasztas miatt semmi esetre se jatszik. Ha viszont annyi a vasarlasra szant osszeg, es a plusz kb 100kilo meg zsebben van, akkor en is egy b corsat tudok ajanlani, suzukit is, de abbol valogatni kell, mert rohadnak, opel f astra, az eloszor emlitettekbol itt mar nagyon szep allapotuak vannak.
2016. febr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Kedves Ábel. Csupán rossz megfogalmazás volt. Ez a rossz a szavakban, mindenkinek mást jelent. Te azt mondod arra, hogy jól néz ki, hogy bőr ülés.. Én meg azt mondom, hogy legyen kényelmes és fekete színű. Mindenkinek más a szép, a jó. És mindemellett, hiába küldesz aludni, ha most ennyi pénzem van. De azért köszönöm a tanácsod:) Utolsó: Trabiban és Ladában nem is gondolkodtam, túl sokat fogyaszt. Skodában pedig nem látok fantáziát. A corsa B ben annál inkább. Ha csak ezen múlna, ha annyi kellene a kocsi rendezésére, csak egyszerűen kérnék a szüleimtől:) Hiszen első kocsim lenne..:)
2016. febr. 7. 00:29
 17/19 Koaxk Ábel ***** válasza:

Nem az a baj, hogy ennyiért keresel autót, csak ne legyenek irreális elvárásaid.


Ennyi pénzért az, hogy jól nézzen ki biztosan nem lehet szempont.


Ilyen árban örülni kell annak, hogy nagyjából működőképes legyen, és ne legyen szénné rohadva. Elhiszem, hogy neked sok pénz a 200 ezer forint, de a használt autónál ez nagyon, de nagyon kevés, ha nem égető a vásárlás, inkább spórolj még hozzá, 500 ezer környékén már vállalhatóbb a kínálat.

2016. febr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Tudom én is:) Nem sürgős, várok még vele!
2016. febr. 7. 12:07
 19/19 anonim válasza:
Tudnám ajánlani a Lada 2107-et piros színben😉😉
2016. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!