Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit vegyek?

Milyen kocsit vegyek?

Figyelt kérdés

találtam egy szép bmw e36 coupet kivül belül szép, nem is foglalkoznék vele,ha ez ténylegnem lenne szép. 440 000Ft plusz regisztrációs dij így 682 000Ft meg éri ez 700 000 ért,ha mondjuk motorikusan is jó?

Ha ilyen kocsit veszek,ami külföldi papíros,azthogy tudom elintézni? Magánszemélytől lenne.. Kinek kell fizetni a regisztrációs díjat?

Főleg, hogy 60 km-re van.. A eredetvizsga hely a másik irányba az kb 20 km.. Nem hinném,hogy utazna kb 80 km-t viszont ha meg is veszem, nem akarom én haza vinni.. :D hogy lehetne ezt egyszerűbben elintézni? Szeretnék az eredet vizsgán ott lenni, nehogy valami hátsó szándék legyen mögötte..


2015. szept. 9. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Én megbíznék valakit, akinek van tapasztalata. Csinálja.meg...
2015. szept. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ilyen feketéző egyéni koca neppereket én kerülném, néznék más autót, ami tiszta ügylet.
2015. szept. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!