Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit vegyek elsőre?

Akos003 kérdése:

Milyen kocsit vegyek elsőre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 éves vagyok,pár hónapja lett meg a jogsim,most pedig végre leérettségiztem,ezért szeretnék egy kocsit venni.14 éves koromtól gyűjtök,1 millió körül szeretnék használtat venni.16 évesen megkaptam nagyfater trabantját,elég sokat mentem vele,már igy 3 éves "tapasztalat" után szeretnék venni egyet.

Ti milyet ajánlatok?Szeptemberben egyetemre megyek,Pesttől eléggé messze vagyok,kb. 400 km,kocsival szeretnék majd járni.Gondolkozom egy e36 325 tds-en,mi a véleményetek evvel kapcsolatban?Esetleg mást tudnátok ajánlani?

Köszi előre is!



2015. jún. 19. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
A BMW-nek a TDS-ek a legrosszabb motorjai. Azt inkább hanyagold, nem fehér embernek valók:) Ha a BMW tetszik akkor ezerszer inkább a 320d.
2015. jún. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azt vedd ami tetszik és amit enged a pénztárcád,nyílván kell valamennyi pénz tartaléknak,ha netán valamit csináltatni kell majd később a kocsin....turbódízelnél mégtöbb,már ha nem azt szeretnéd,hogy megveszed a kocsit az összes pénzedből,beüt a turbódízelen egy 200-500E FT os javítás és akkor az udvarban/garázsban/csillagok alatt fogod csodálni a kocsit minden reggel a tömegközlekedésre menet.
2015. jún. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz. ha 1 milliód van autóra, akkor vegyél inkább csak 700-ért és a többit tedd félre az esetleges felmerülő költségekre, amik egy 15-20 éves dízel BMW-nél elég nagy eséllyel lesznek is.
2015. jún. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Olvasgattam sok helyen,hogy a tds-eknek a fenntartása eléggé drága dolog.A benzines bmw-ekkel kapcsolatban mi a véleményetek?

Esetleg erről:

[link]

2015. jún. 19. 18:36
 5/10 A kérdező kommentje:

illetve még azt le tudnátok nekem irni,ha nagyon szépen megkérlek Titeket,hogy az okmányokkal mit hogyan kell?és mennyibe fog fájni minennel együtt?

Jogsim van,gondolok itt a forgalmira meg minden egyébre.

2015. jún. 19. 18:57
 6/10 A kérdező kommentje:
1 milliom a kocsira van,ezen felül van még 400 ezrem~ +még júliusban megyek le a Balcsihoz dolgozni,azt egy kis diszitgetesre szannam :)
2015. jún. 19. 18:59
 7/10 anonim ***** válasza:
én is előbb vennék egy benzinest, ráadásul ezekben még 6 hengeres a kétliteres motor, szép hanggal és finom járással. a költségeket pedig magad is ki tudod számolni, csak üsd be a keresőbe, h "átírási költség kalkulátor" és add meg az autó adatait. ;)
2015. jún. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Na az megvolt,120 korul jonne ki.Ezenkivul mas papirt nem kellesz inteznem?

Amit linkeltem,arrol mi a velemenyetek?Nekem tetszik,viszont nem nagyon ertek a hasznalt autokhoz,hogy mi eri meg es mi nem.

2015. jún. 19. 19:32
 9/10 A kérdező kommentje:

Na,ugy erzem dontottem.

Regota gondolkozom mar a BMW-n,de nem erne meg.Olvasgattam,azt mondjak ,hogy a lancer nagyon jo auto.1 millioert mar ki tudnek hozni egy Lancer evot(2-es),benzines.

[link]

Mi a velemenyetek errol?Engem nagyon megfogott.Atfenyezem matt feketere,es bombazo lesz.122 loero,az eleg lesz szerintem.

2015. jún. 20. 01:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor inkább maradnék egy BMW mellet E36, de inkább E46 os típust vennék és 2000 köbcentis soros 6 hengeres motorral 150 Le és a hangja is szép. Fenntartása sem sok ha olyat veszel ami megvan kímélve és nem hajtották szét. Ha ilyet kifogsz akkor pedig már csak rajtad áll, hogy mennyi a szervízköltsége, ha kíméled és odafigyelsz rá nem hiszem, hogy olyan nagyon sok lenne a fenntartása.
2015. dec. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!