Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vizkáros autó javitása?

ChrisStone kérdése:

Vizkáros autó javitása?

Figyelt kérdés
Nagyon olcsón tudnék autókokhoz jutni, viszont vizkárosak! Pl.: Most lenne egy 2011-es Audi A6 S Line amit meg tudnék venni, viszont mivel nem vagyok jártas ebben az üzletágban, igy ki szeretném kérni a véleményeteket! Esetlegesen egy jó szakembert is keresnék!

2016. jan. 28. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyi az ára az autónak? Milyen mértékben károsította a víz? Megéri-e helyreállítani vagy a szükséges alkatrészekkel együtt már lehet venni nem vízkárosat is?

Lehet kompletten kell mindent cserélni az is lehet hogy csak pár dolgot.

De pl. egy tönkrement navi cseréje nem a legolcsób.

Így ezt nem lehet normalisan megmondani.

2016. jan. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vízkáros autóval én nem kezdenék!Ki tudja mit takar ez a "vízkár".....lehet a nagytető is úszott a vízben,vagy csak a küszönbön éppen befolyt egy kicsi!Ez egy lutri!Ha bevállalod oké,legyen...de simán belebukhatsz
2016. jan. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, ettől én is tartok egy kicsit, éppen ezért kérdeznélek titeket! Igazából aukción van az autó és mostanában elég sok ilyen van Angliában az árviz miatt és fillérekért hozzá lehet jutni! Ennél az autónál konkrétan az ülésig ment be a viz, a motor nem indul és abban nem vagyok biztos hogy a navi mondjuk sérülhetett e! Ha lenne egy hozzáértő aki ezzel talán tudna foglalkozni akkor szivesen invesztálnék bele csak irj egy üzit és intézzük!
2016. jan. 28. 23:08
 4/5 A kérdező kommentje:
Alkatrészeket is fillérekért tudok!
2016. jan. 28. 23:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem éri meg sehogy. Azt a kocsit adják így ami egyertelműen megmerült valahol. Ha azonnal nem is, de többnyire rengeteg (ha nem minden) elektromos alkatrész cserére szorul, sokszor csak hónapokkal később.
2016. jan. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!