Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hi. Miért van az, hogy ha az...

Hi. Miért van az, hogy ha az autómba öntöm a gázolajat egy bandaszkábol akkor kifolyik 1-2L után, pedig az autó tartálya csak félig van?

Figyelt kérdés
Mikor már kifolyt gyorsan abbahagytam de meg lattam h egy idő utan az auto aljan a pótkeréktől előrefele csepeg madj egy idő utan elállt és azóta semmi, majd masnap megint próbáltam önteni belé de ugyanígy jártam, bedugtam a csovet a beöntő nyilásba madj 1-2L utan megint megalt es ugymond viszajott a gázolaj.(az autó oldalán csurgott le)??

2016. jan. 28. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:

A töltőcsőben van egy szelep, azt ki kell nyitni:

[link]

Használj olyan hosszú tölcsért, ami kinyitja:

[link]

2016. jan. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szelepet egy erősebb pálcával vagy valami vékony dologgal nyitva kell tartani(be kell vele nyomni), miközben öntöd bele az üzemanyagot, de ezt nyilván csak akkor, ha nincs megfelelő tölcséred...
2016. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Van olyan hosszú csövem csak nyilvan nem nyomtam le ezekszerint eléggé,, legkozelebb ügyesebben próbálkozom :) köszönöm a segítsget :)
2016. jan. 30. 16:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!