Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Peugeot 206 milyen autó?

Peugeot 206 milyen autó?

Figyelt kérdés
Szeretnék autót venni és tetszenek a 206os tipusu peugeot-ok.Az a gond hogy nem ismerem az autót megérné-e olyat venni? vagy gyengék? nektek volt ilyen? milyen volt az autó? És más autót milyet ajánlotok? Választ előre köszi.18/F

2013. máj. 9. 06:16
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. máj. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az utastere nagyon pici és persze vannak típus hibái is mint az összes autó típusnak a peugeot is francia és a francia kocsiknál a futómi a leggyengébb láncszeme.Ez azért van mert nagyon lágyra gyártják a kocsi futóműjét.

De persze az is lényeg milyen állapotú a kiszemelt járgány és menyi lovéd van rá STb

Amit még ajánlani tudok aminek szintén olcsó a fentartása,alacsony fogyastással rendelkezó strapabíró autó, a suzuki swift valamivel nagyobb mint a206-os

Suzukiból is az 1.3 16 szelepeseket ajánlom 84 paci van bennük elég szépen bírnak menni ha kell.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


vagy az 1.6 92 lovas változat


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


szerintem jobb gépek mint egy 206 peugeot és jobban is mennek

2013. máj. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

vagy egy nagyon kényelmes nagy ututót, ha nem zavar hogy nem kis kasztnija van a kocsinak.Toyota carina nagyon kényelmes hatalmas tágas utastér megbízható biztonságos autó a családban van benzin és dízel változata is de csak benzinest írok mert azokat olcsóban adják.

A fogyasztásuk 7 liter normál vezetési stílus melet:)

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


dízelből a honda acordot ajánlom ez is nagy kényelmes biztonságos megbízható autó viszont a fogyasztása csak 5.5 l 100 km/h nál


[link]


[link]


[link]


[link]


A haveromnak ilyenje van és én meg most vetem egy Honda acordot igaz újba nagyon jó kis gépek régebben egy olyan toyta carinám volt mint amik a fenti linkekben vannak,csak dízelbe azzal sem volt komolyabb meghibásodásom még csak a kopó alkatrészeket kelet cserélni az öreg toyotámba is ja és még mindig megvan csak a fatival vettük együtt még régen és már átruháztam rá az én részemet is de a gépezet még mindig megy és teszi a dolgát.Ja a dízeleknek alacsony a fogyasztása hiába nagy motor van bennük

2013. máj. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
az összes márkát amiket ismerem tudom hogy jók mert mindegyik van volt a családban baráti körben csak ajánlani tudom őket a hondát,toyotát és asuzukit :)
2013. máj. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!