Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi TT 1.8t vélemény?

Himre20 kérdése:

Audi TT 1.8t vélemény?

Figyelt kérdés
A közeljövőben tervezem hogy veszek egy ilyen jó kis kocsit. Akinek volt/van azoktól szeretném kérni hogy írják le a tapasztalataikat (tehát mondjuk: kinézet,teljesítmény,megbízhatóság,fogyasztás stb.). És ezek mellet az érdekelne legjobban hogy mekkora a hely a hátsó üléseken. Előre is köszönöm a választ

2016. jan. 28. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az 1.8 túró kockázatos motor. Alapvetően bírja a strapát, de ha történik vele valami, a gatyád rámegy. Előfordulhatnak még elektronikai meg futómű gondok, de az autó lényegében egy 4-es golf. Nem drágább fenntartani mint bármelyik más korabeli Vw-t. A hátsó ülés használhatatlan. Inkább pót csomagtartónak lehet nevezni, de ülésnek semmi esetre sem.


Arra felkészülhetsz hogy mostanra már szarrá van gyilkolva az összes. Ami meg patika, azért irreális árat kérnek.

2016. jan. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Na meg nem is valami férfias autó... legalábbis sem kinézetre sem az 1,8-as motor nem teszi különösképp sportossá.
2016. jan. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor tudsz ajánlani valami mást helyette hasonló árban?
2016. jan. 28. 19:36
 4/12 anonim ***** válasza:
Az elérhető élményautók királya a Mazda mx5. A Toyota mr2 1.8 is fergeteges, bár kicsit drágább.
2016. jan. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
Na mert az MX5 férfias autó.. Ha az 1.8T tetszik akkor inkább az A3-as Audit venném, ugyanaz az alap mint a TT vagy a Golf 4 vagy valamelyik Seat.. De az A3 az 1.8 szívó motorral is vaddisznó módjára megy, imádtam míg meg volt.
2016. jan. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

Olyan nem létezik hogy férfias autó te sötét! Egyik gyártó sem készít nemhez kötött autót.

Inkább tartsd meg a tanácsaidat és beszélgess az intelligencia szintednek megfelelő élőlényekkel. Pl egy karfiollal.

2016. jan. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Srácok, nem éri meg ezen vitázni.
2016. jan. 28. 21:01
 8/12 anonim ***** válasza:
29%
hagy mondja én jót vigyorogtam :D ha neked egy twingo lehet férfias, egy M7-es bömbi meg nőies akkor legyen!
2016. jan. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Na látom előttem is megírták már a lényeget... igenis vannak autók amik nőiesek és vannak férfias autók is.
2016. jan. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
M7-es bmw mi? Ne törődj vele hogy nem is létezik. Kár volt megszólalnod.
2016. jan. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!