Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha bemegyek teli tankkal a...

Ha bemegyek teli tankkal a körforgalomba és körözök a körforgalomban, amíg ki nem fogy az üzemanyag, szólhat érte a rendőr vagy bárki más?

Figyelt kérdés
Meg se kell állni, belül mindig elsőbbségem van, megengedett sebességet betartanám. Így mennyi idő alatt fogyna ki az üzemanyag? Mennyire feltűnő mutatványom? Vagy észre sem venné senki, mivel az emberek max 3/4-ed kört mennek benne?

2016. jan. 25. 12:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
57%

Valaki kihívná rád a rendőrt aki igazoltatna és ha meg akar szívatni akkor úgy is beleköt valamibe. Elkéri a papírjaid, kocsi papírjait, a kötelező tartozékokat, megnézheti a gumikat és ha kopott akkor már büntethet is.

Legalábbis remélem hogy ezt csinálná a rendőr azzal aki ilyenekkel szórakozik hogy köröz a körforgalomban és feltartja a többi autóst.

Vagy mégjobb hogy ha valaki elállja az utad, kiszed a kocsiból és úgy elver mint annak a rendje.

2016. jan. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#11-es, csak elméleti kérdés :) Nem készülök ilyen mutatványra, csak szimulátorban taxiztam, és megszívattam az utasomat a körforgalomban 10 körrel :) Eközben jutott eszembe ez a kérdés :)


Úgy látszik valaki kipróbálta igaziból is :)

[link]

2016. jan. 25. 15:06
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
99 januárban történt,hogy mentünk szlovákiába a 2-sen.4-en ültünk a transporter-ben.Én hátul a mostani feleségemmel,a 2 marha haverom meg elől.Az anyóson ülö a határ előtt elővette ,az a marha,a füvet a zoknijából és gyorsan tekert egyet,rágyújtottak a sofőrrel együtt,és elszívták.Én ugattam velük,de mást nem tudtam csinálni.Nem tudtuk mi van náluk,mikor induláskor mi beszálltunk.Ha a határon bukunk a zokniba eldugott fű miatt az lett volna a vég.Így előtte elszívták.Így is nagyon fostam.Akkor történt,hogy beszívva a fosőr ment 15-20 kört az egyik körforgalomba végig röhögve.Meg úsztuk baleset és rendőr nélkül,szerencsénkre.
2016. jan. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!