Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem jön le a kocsi...

Miért nem jön le a kocsi üvegeiről a pára?

Figyelt kérdés

Ha beülök, egy idő után elkezd párásodni az összes üveg.

Elől a szélvédőn a szélei 5-10 cm, tiszta pára lesz és hiába törlöm le olyan mintha rákennék valamit.

Mi lehet rajta?

Pedig lemostam az üveget és letöröltem, de mikor törölgettem akkor is olyan volt, mintha valami krémet kentem volna el rajta.

Nyáron beszilikonoztam a műszerfalat.


2016. jan. 23. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem valami páramentesítő spray volt korábban ráfújva a szélvédőkre? Az nagyon nehezen jön le, és ha sz*r volt a spray vagy sza**ul lett ráfújva, akkor hagyhat ilyet maga után. Nekem van egy tenyényi folt az első szélvédőm bal oldalán lent, ugyanezzel a jelenséggel, szerelőt kérdeztem, ő arra tippelt, amit én leírtam. Le fogom majd zsírtalanitani azt a foltot és úgy lemosni, hátha segít. Azt próbáld ki te is. Úgy tudom lehet kapni ilyenekhez alkoholos tisztítószert. A műszerfalat én is ápolom annak nem lehet köze hozzá sztem.
2016. jan. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, az hogy párásodik az alapból egyébkent teljesen normális ilyen időben. Az a legjobb ha a szélvédőre fujatod a levegőt, és bekapcsolod a hátsó ablak fűtést, az leviszi a párát.
2016. jan. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Fújatom a levegőt rá, de onnan a széléről nem szedi le, még a hátsó ajtón lévő üvegek is tisztára bepárásodnak.

Az a baj, hogy egész nap kint áll a kocsi a hidegbe?

A többieknek nincs ilyen gondjuk, munkahelyen.

Nekem is a szélvédő közepéről lefújja egyből ha bekapcsolom és bemelegedett, de a szélén rajta marad.

2016. jan. 23. 02:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Oké,teis belső keringetésen vagy xD
2016. jan. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Senki nem jött rá ,hogy hideg szilikon cseppeken könnyebben kicsapódik a vízpára?Ezért fújja le a szélvédőről nehezen.Ablak tisztítóval a szilikont nem lehet maradéktalanul lemosni.Vegyél kimondottan szilikon eltávolítót.Csak azzal lehet lemosni.A többi üveg pedig párásodni fog pára mentesítő nélkül,de jobban, ha zsíros.
2016. jan. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Belső keringetés kikapcs,pollenszűrő cserél!
2016. jan. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyan ez volt, ki volt lyukadva a fűtőradiátor. Lehetetlen volt letörölni, semmi sem segített, de miután ki lett cserélve kapásból elmúlt.
2016. jan. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!